Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází na samotě na krásném místě s výhledem do krajiny, v horské obci Souvlastní nedaleko skicentra Zdobnice, Říčky, Deštné v Orlických horách. Dostupnost z města Rychnova nad Kněžnou cca 15km směr Zdobnice.

  Vybavení a služby

Ubytovat se můžete ve dvou, tří, čtyř, pětilůžkových pokojích. Něktaré z nich mají vlastní sociální zařízení. K dispozici je vybavená kuchyň včetně ledničky, mrazničky, mikrovlnky, rychlovarné konvice. Velká společenská místnost s krbem zpříjemní Vaše chvilky odpočinku. Nechybí ani výčep kde na Vás čeká vychlazený Gambrinous, Plzeň a jiné laskominky. Pro zábavu můžete využít stolní tenis, stolní fotbálek, přilehlé hřiště pro míčové hry, nadzemní bazén, skákací hrad pro děti.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Vhodné prostředí pro rodinnou rekreaci, oslavy, svatby, firemní akce, školení, kurzy, soustředění. Okolí nabízí bohaté možnosti - turistiku, cykloturistiku, houbaření, koupání, paintball,golfovou akademii, lanové centrum,trojkolky a koloběžky... a další. V zimě sjezdové i běžecké lyžování, lyžařská centra Zdobnice, Říčky, Deštné v OH. Kulturní vyžití v Rychnově, Rokytnici, Častolovicích, Opočně, Dobrušce.

Zpět


TOPlist
  Na Návrší Souvlastní
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Na Návrší
Ceník ubytování a stravování