PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jižní Morava » Ubytování » Horní Smržov » Muzeum Horní Smržov

Muzeum Horní Smržov

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Smržov
Adresa: 
Horní Smržov
Telefon: 
zobrazit telefony
721 163 563 (Po-Pá 7-15h.), 516 475 945 (Po-Ne 20-22h.)
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hornismrzov.cz www.ceskehory.cz/hornismrzov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

Ubytování v roubence. V přední části objektu objektu se nachází ubytovací prostory a to jeden dvoulůžkový a dva čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky, s barevnou TV, WC + sociální zařízení, plně vybavená kuchyňka s plynovým sporákem,lednicí, mikrovlnnou troubou,možnost připojení WiFi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt se nacházíá v severní části okresu Blansko cca 30km od Moravského krasu, 10km od Letovic, 50km od Brna, 25km od Svitav. Z Letovic je možné využít železniční přepravu ve směru na Brno nebo na Svitavy. V obci je zaveden systém IDS. Autobusová zastávka se nachází cca 50m od objektu. Ubytování se nachází v klidném přírodním prostředí se spoustou turistických možností.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jedná se o ubytování ve stylovém prostředí nové roubené stavby ve třech pokojích, které jsou plně vybaveny pro potřeby návštěvníků včetně vybavení televizorem.Možnost připojení WiFi. Stravování si zabezpečuje každý samostatně v plně vybavené kuchyňce pro ubytované.Součástí vybavení je například sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička a další... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Objekt se nachází v klidném přírodním prostředí se spoustou turistických možností. V části objektu muzea je možné zhlédnout ukázku života lidí na venkově z počátku 1/2 minulého století, včetně vybavení usedlostí strojemi pro obhospodařování půdy . Obcí procházejí cyklistické trasy některé méně (převýšení cca 35m) a některé více náročné (převýšení 131m). Z... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Obec Horní Smržov
Informace poskytnul:
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz