PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Luxusní apartmán v Harrachově

Luxusní apartmán v Harrachově

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Harrachov 278
Web adresa:
www.ceskehory.cz/harrachov278
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov

Není možný

Chalupa se nachází v malebné části horského města Harrachov ve vzdálenosti 250m od lyžařského vleku a je součástí horské novostavby. Moderní apartmán společně s výbornou lokalitou ve významném českém horském středisku zaručuje ideální prostředí pro krásně strávenou rodinnou dovolenou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v oblasti Krkonošského národního parku, a to konkrétně v horském středisku Harrachov. Východou je výborná lokalita, která nabízí ideální dostupnost do centra města a k blízkým lyžařským vlekům. Atmosféra horského města spolu s širokou škálou sportovně-kulturního vyžití nabízí návštěvníkům ideální podmínky pro strávení krásné rodinné dovolené.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmén horské chalupy je vybaven luxusním moderním interiérem, který je plně vybavený pro každodenní uživání. Chalupa disponuje celkem 6 lůžky, které jsou rozmístěny ve 3 stylových ložnicích. Dále se v interiéru budovy nachází koupelna se sprchovým koutem, obývací pokoj s krbem a kuchyně vybavená moderními spotřebiči. Velice praktickou je možnost uložení... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lokalita Krkonošského národního parku a města Harrachov nabízí širokou paletu vyžití pro celé spektrum zákazníků. Od sportovních zážitků po letní procházky v nádherném prostředí nejvyšších tuzemských hor. Návštěvníti dále mohou navštívit nedaleké polské termální lázně, jizerskou louku, či krásný vodopád Kamienczyk. Region Harrachovska je skutečně nabytý... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jana Hátlová
Informace poskytnul: Ondřej Hátle
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz