TOPlist

Luxusní apartmán v Harrachově

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v oblasti Krkonošského národního parku, a to konkrétně v horském středisku Harrachov. Východou je výborná lokalita, která nabízí ideální dostupnost do centra města a k blízkým lyžařským vlekům. Atmosféra horského města spolu s širokou škálou sportovně-kulturního vyžití nabízí návštěvníkům ideální podmínky pro strávení krásné rodinné dovolené.
Vybavení a služby
Apartmén horské chalupy je vybaven luxusním moderním interiérem, který je plně vybavený pro každodenní uživání. Chalupa disponuje celkem 6 lůžky, které jsou rozmístěny ve 3 stylových ložnicích. Dále se v interiéru budovy nachází koupelna se sprchovým koutem, obývací pokoj s krbem a kuchyně vybavená moderními spotřebiči. Velice praktickou je možnost uložení sportovního vybavení do přilehlé nářaďovny, kde hosté mohou bezpečně uschovat např. horská kola. Návštěvníci zajisté ocení nádherný interiér naší horské chalupy, která byla dostavěna teprve na konci roku 2017 a hosté si tedy užijí dovolenou v krásném a novém prostředí.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Lokalita Krkonošského národního parku a města Harrachov nabízí širokou paletu vyžití pro celé spektrum zákazníků. Od sportovních zážitků po letní procházky v nádherném prostředí nejvyšších tuzemských hor. Návštěvníti dále mohou navštívit nedaleké polské termální lázně, jizerskou louku, či krásný vodopád Kamienczyk. Region Harrachovska je skutečně nabytý příležitostmi pro každodenní vyžití a každý návštěvník si zajisté vybere.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz