PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Velká Úpa » Letenská bouda

Letenská bouda

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Pec pod Sněžkou, Velká Úpa 241
Web adresa:
www.ceskehory.cz/letenskabouda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Pronájem zařízené horské chaty pro 22 lidí - chata má 8 ložnic, 2 společenské místnosti, 6x WC, 4x sprch.kout, vybavená kuchyň, WI-FI, SAT TV, lyžárnu, vlastní parkoviště pro 5-9 aut u objektu. Dostupné autem celoročně. Skibus 100m, skiareál 800m nebo 1 zastávka skibusu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Od hlavní silnice 100m po protahované cestě končící v zimě u chaty. Skibus 100m, Skiareál Portášky 800m (1 zastávka skibusu), BUS zastávka 100m, centrum Pece pod Sněžkou 3 km (3 zastávky skibusu). Restaurace od 100m, obchod 800m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pronájem celé chaty na týdenní pobyty, chata je vybavena ložním prádlem, kuchyň nádobím, společenské místnosti SAT TV, Wi-Fi po objektu zdarma. Koupelna se 2 sprch.kouty pro muže a ženy zvlášť, 6x WC, lyžárna. Vytápění ústřední elektrokotlem a krbová kamna ve společenských místnostech navíc. Spotřeba elektřiny a dřeva není zahrnuta v ceně pronájmu. Chalupa je cca 130... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Skiresort Černá hora-Pec, skiareál Portášky. V blízkosti cca 300m od chalupy malý vlek cca 300m dlouhý. Bazén v hotelu Horizont nebo Energetik v Peci pod Sněžkou, bobová dráha aj., dětské hřiště 300m od chaty, restaurace nejbližší 100m.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jaroslav Ježek
Informace poskytnul: Ježek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz