Poloha a dosažitelnost

Od hlavní silnice 100m po protahované cestě končící v zimě u chaty. Skibus 100m, Skiareál Portášky 800m/1 zastávka skibusu, BUS zastávka 100m, centrum Pece pod Sněžkou 3 km nebo 3 zastávky skibusu. Restaurace od 100m, obchod 800m.

  Vybavení a služby

Pronájem celé chaty na týdenní pobyty, chata je vybavena ložním prádlem, kuchyň nádobím, společenské místnosti SAT TV, Wi-Fi po objektu zdarma. koupelna se 2 sprch.kouty pro muže a ženy zvlášť, 6x WC, lyžárna. Vytápění ústřední elektrokotlem a krbová kamna ve společenských místnostech navíc. Spotřeba elektřiny a dřeva není zahrnuta v ceně pronájmu. Chalupa je cca 130 let stará poloroubená budova se zachovanými stylovými prvky ve společenských místnostech, 8 ložnic je jednoduše zařízeno (postele, skříň, stolek/židle). Vlastní parkoviště pro 5-6 aut.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Skiresort Černá hora-Pec, skiareál Portášky. V blízkosti cca 300m od chalupy malý vlek cca 300m dlouhý. www.skiport.cz, www.skiresort.cz, www.skipec.cz. Bazén v hotelu Horizont nebo Energetik v Peci pod Sněžkou, bobová dráha aj., dětské hřiště 300m od chaty, restaurace nejbližší 100m.

Zpět


TOPlist
  Letenská bouda Velká Úpa
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Letenská bouda
Ceník ubytování a stravování