Lesní bouda

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Lesní bouda, Černý Důl 187, 543 44
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-499 896 343, 602 148 099
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.lesnibouda.cz www.ceskehory.cz/lesnibouda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 68 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1102 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou

počasí Černý Důl počasí Černý Důl

Wi-Fi

Je možný

Nachází se nad Pecí pod Sněžkou, 300m po rovině od vleků Ski Pec, na křižovatce turistických cest. Poloha je vhodná pro sjezdové a běžecké lyžování,turistiku a cykloturistiku. K dispozici je hřiště (kluziště), venkovní vířivka, restaurace s nabídkou krkonošských specialit a pochoutek z kozích sýrů


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Lesní bouda se nachází nad Pecí pod Sněžkou ve výšce 1102m n.m. Leží na hlavní přístupové cestě z Pece na hřebeny Krkonoš, na rovinatém sedle mezi Liščí a Černou horou. Dostanete se k nám z Pece pod Sněžkou po žluté turistické značce (cca 3km), z horní stanice vleku "Zahrádky" (300m po rovině) nebo sjezdem z horní stanice lanovky "Hnědý vrch". V létě je možno zakoupit... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Lesní bouda nabízí ubytování ve dvou až pěti lůžkových pokojích nebo apartmánech s vlastním soc. rařízením. Pro větší skupiny jsou vhodné 2 devíti lůžkové pokoje. Návštěvníkům je k dispozici stylová roubená restaurace s celodenním provozem, hřiště (za vhodných zimních podmínek - kluziště), venkovní terasa, připojení na Internet. Hosté mohou relaxovat ve venkovní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Díky své poloze pod hřebeny Krkonoš je skvělým výchozím místem pro zimní i letní tůry. Hustá síť značených v zimě upravovaných tras poskytuje široké možnosti běžkařům, pěším i cykloturistům. Milovníci sjezdového lyžování ocení snadnou dostupnost lyžařského areálu Ski Pec (300 m po rovině - cca 3 min na lyžích k horní stanici vleku "Zahrádky" nebo 1km dlouhý sjezd od... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hast s.r.o.
Informace poskytnul: Michal Kreipl
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz