TOPlist

Lesní bouda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Lesní bouda se nachází nad Pecí pod Sněžkou ve výšce 1102m n.m. Leží na hlavní přístupové cestě z Pece na hřebeny Krkonoš, na rovinatém sedle mezi Liščí a Černou horou. Dostanete se k nám z Pece pod Sněžkou po žluté turistické značce (cca 3km), z horní stanice vleku "Zahrádky" (300m po rovině) nebo sjezdem z horní stanice lanovky "Hnědý vrch". V létě je možno zakoupit povolení ke vjezdu do KRNAP a vyjet autem z Pece pod Sněžkou, Černého Dolu nebo Dolního Dvora.
Vybavení a služby
Lesní bouda nabízí ubytování ve dvou až pěti lůžkových pokojích nebo apartmánech s vlastním soc. rařízením. Pro větší skupiny jsou vhodné 2 devíti lůžkové pokoje. Návštěvníkům je k dispozici stylová roubená restaurace s celodenním provozem, hřiště (za vhodných zimních podmínek - kluziště), venkovní terasa, připojení na Internet. Hosté mohou relaxovat ve venkovní vířivce (celoroční provoz) s dalekým výhledem do kraje nebo se v letních měsících osvěžit ve venkovním bazénu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Díky své poloze pod hřebeny Krkonoš je skvělým výchozím místem pro zimní i letní tůry. Hustá síť značených v zimě upravovaných tras poskytuje široké možnosti běžkařům, pěším i cykloturistům. Milovníci sjezdového lyžování ocení snadnou dostupnost lyžařského areálu Ski Pec (300 m po rovině - cca 3 min na lyžích k horní stanici vleku "Zahrádky" nebo 1km dlouhý sjezd od horní stanice lanovky "Hnědý vrch" k Lesní boudě). Restaurace nabízí lahůdky z kozích sýrů a tradiční krkonošské pochoutky. Lesní bouda obhospodařuje okolní louky, kde provozuje chov ovcí a koz. To ocení zejména rodiny s malými dětmi. Významné horské středisko Pec pod Sněžkou poskytuje množství dalších aktivit. Např: Relaxpark (bobová dráha, lanové centrum), návštěva starého důlního díla v úbočí Sněžky a mnoho dalších atraktivních aktivit, o kterých vás budeme rádi informovat.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz