PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Lipno nad Vltavou » Landal Marina Lipno

Landal Marina Lipno

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Lipno nad Vltavou
Adresa: 
Lipno nad Vltavou 310
Web adresa:
www.ceskehory.cz/landal
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 999 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 776 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lipno nad Vltavou

počasí Dolní Vltavice

Po domluvě

Ubytování na Lipně v 306 komfortních apartmánech pro rodiny s dětmi. Landal Marina Lipno přímo u Lipenského jezera Vám přináší sofistikovaně připravené zážitky po celou dobu vaší vytoužené dovolené.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rekreační park Landal Marina Lipno naleznete přímo v samotném srdci obce Lipno nad Vltavou. Nádherná příroda v okolí Lipenska a naše rekreační středisko, jsou skvělým tipem na dovolenou. Rekreační park leží na břehu Lipenského jezera jen 2 minuty od skireálu Lipno.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V našem parku Landal Marina Lipno nabízíme pobyty v komfortních apartmánech či bungalovech pro 2 až 10 osob o velikosti 47-132m2. Apartmány jsou moderní a plně vybaveny.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí areálu Landal Marina Lipno je mnoho aktivit pro rodiny s dětmi jako jsou: Skiareál Lipno, Stezka korunami stromů, AquaWorld Lipno, Hopsárium, lyžařská škola, bobová dráha, Bike park, Freisbee park, lanová dráha, Lipenské pláže, Království lesa, cyklostezky kolem Lipna a mnoho dalšího. Nabídka aktivit, zábavy a relaxace je opravdu velká a každý si vybere to pravé pro jeho potřeby.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marina Lipno Resort s.r.o.
Informace poskytnul: Milan Litvan
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz