TOPlist

Lakeside Village

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Frymburk, Větrník
Adresa: 
Lakeside Village, Větrník, Frymburk
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-733 470 360, +43 660 34 66 964, +420-602 403 364
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.lakeside-village.info
www.ceskehory.cz/lakeside-village
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 32 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Frymburk počasí Frymburk

počasí Lipno (skiareál) počasí Lipno (skiareál)

Lipno hlásí 40 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Nové velké rekreační domy přímo na břehu jezera Lipno, komfortně vybavené a připravené pro Vaši příjemnou dovolenou. V některých domech je sauna, možnost pobytů se psy, skvělé místo pro rybáře (vlastní molo), dobrá poloha pro cykloturisty. Prožijte u nás Vaše volné dny!


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Krásné místo přímo na břehu lipenské přehrady. Příjezd z Frymburku směr Černá přes Posudov přímo do nově postavené vesničky.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nové velké samostatné rekreační domy přímo na břehu jezera Lipno, komfortně vybavené a připravené pro Vaši příjemnou dovolenou. Pronajímá se vždy celý dům. V některých domech sauna (za poplatek). Výborná lokalita pro rybáře: areál má vlastní molo, některé domy mají velký mrazák pro uchovávání úlovků, dlouhá pláž pod areálem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Frymburk: Wellness, masáže, půjčovna kol, pěší turistika, cykloturistika, v zimě lyžařský areál s přírodním sněhem. Obchody a restaurace • Lipno nad Vltavou: Stezka v korunách stromů, lanová dráha, bobová dráha, krytý bazén, hřiště pro děti, restaurace, půjčovny kol, koloběžek, člunů a plachetnic. Fitness, pláž, minigolf. Výlety parníkem. V zimě lyžařský areál, bruslařská dráha.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: LAKESIDE LIPNO RENT s.r.o.
Informace poskytnul: KA
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz