PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Krakonoš

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Špindlerův Mlýn
Adresa: 
Špindlerův Mlýn, Labská 26
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-499 433 109, 604 149 758
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-499 433 109
Web adresa:
www.pensionkrakonos.cz www.ceskehory.cz/pensionkrakonos
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 45 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 780 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Špindlerův Mlýn

U lyžařských vleků

Rodinný pension Krakonoš se nachází v klidném prostředí nad Labskou přehradou. Hostům jsou k dispozici pokoje s vlastním soc.zařízením a TV-sat, jídelna s barem, kulečník, stolní fotbal, stolní tenis, lovecký salónek s krbem, pískoviště, houpačka, ohniště a louka.

Umístění objektu
U lyžařských vleků (200m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension Krakonoš se nachází na začátku Špindlerova Mlýna ve stráni nad Labskou přehradou. Do centra Špindlerova Mlýna je asi 2km. Místo je klidné s pěkným výhledem na hory a přehradu. Vhodný výchozí bod na pěší turistiku (pramen Labe, Sněžka) a na lyžování (vzdálenost od třísedačkové lanovky je 200m). Parkování je přímo u pensionu. V zimě je nutné použít sněhové řetězy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje jsou s vlastním soc. zařízením a TV-sat. Hostům je k dispozici malá kuchyňka, jídelna s barem, salónek s krbem, kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, ohniště, louka, pískoviště a houpačka. Pro hosty připravujeme snídaně a večeře.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistika a lyžování. Pension se nachází 200 m vedle třísedačkové lanovky, ke které se dá dojet přímo od pensionu na lyžích. Ze sjezdovky je možné dojet na lyžích zpět k pensionu. Upravené běžecké tratě směr Horní Mísečky, Benecko jsou vzdáleny 500 m.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavel Bulva
Informace poskytnul: Pavel Bulva
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz