Krakonoš

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Krakonoš se nachází na začátku Špindlerova Mlýna ve stráni nad Labskou přehradou. Do centra Špindlerova Mlýna je asi 2km. Místo je klidné s pěkným výhledem na hory a přehradu. Vhodný výchozí bod na pěší turistiku (pramen Labe, Sněžka) a na lyžování (vzdálenost od třísedačkové lanovky je 200m). Parkování je přímo u pensionu. V zimě je nutné použít sněhové řetězy.
Vybavení a služby
Pokoje jsou s vlastním soc. zařízením a TV-sat. Hostům je k dispozici malá kuchyňka, jídelna s barem, lovecký salónek s krbem, kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, ohniště,louka, pískoviště a houpačka. Pro hosty připravujeme snídaně a večeře.
Rekreace a služby v okolí
Turistika a lyžování. Pension se nachází 200 m vedle třísedačkové lanovky, ke které se dá dojet přímo od pensionu na lyžích. Ze sjezdovky je možné dojet na lyžích zpět k pensionu. Upravené běžecké tratě směr Horní Mísečky, Benecko jsou vzdáleny 500 m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz