České hory » Krkonoše » Ubytování » Pec pod Sněžkou » Kovárna Residence

Kovárna Residence

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Pec pod Sněžkou 293
Telefon: 
+420 777 949 336, +420 775 931 113
Web adresa:
www.bookingpec.com
www.ceskehory.cz/kovarna-pec

kapacita  kapacita: 40 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou


Poloha a dosažitelnost
Kovárna Residence je realizována v centru jednoho z nejlepších horských středisek v České republice – v srdci Krkonoš, v Peci pod Sněžkou. Kovárna se nachází ve směru k lanovce na Sněžku, s celoročním přístupem. V blízkosti ski busu, který vás zdarma doveze až do lyžařského areálu. Kovárna nabízí moderně zařízené ubytování. Parkovat lze zdarma přímo na místě. V přízemí naleznete kavárnu s terasou.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v luxusních apartmánech od 2 do 8 osob. V apartmánech naleznete plně vybavenou kuchyň se troubou nebo mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, myčkou nádobí, kávovarem, rychlovarnou konvicí, ložní prádlo, ručníky a koupelnu s vanou nebo sprchou. Součástí některých je terasa a/nebo balkon s výhledem na hory nebo jezero. WiFi zdarma ve všech ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Kovárna Residence se nachází blízko nástupní stanice lanovky na Sněžku. Nedaleko je k dispozici půjčovna lyžařského vybavení a jízdních kol, koloběžek. Residence stojí hned vedle Relax parku s bobovou dráhou, hřištěm – vyžití nejen pro děti. Všechny další služby v blízkém okolí (pekárna, obchod, pošta, tenisové kurty ...)
Provozovatel: Reality Pec s.r.o.
Informace poskytnul: Boučková Marcela
TOPlist