Poloha a dosažitelnost

Kovárna Residence je realizována v centru jednoho z nejlepších horských středisek v České republice – v srdci Krkonoš, v Peci pod Sněžkou. Kovárna se nachází ve směru k lanovce na Sněžku, s celoročním přístupem. V blízkosti ski busu, který vás zdarma doveze až do lyžařského areálu. Kovárna nabízí moderně zařízené ubytování. Parkovat lze zdarma přímo na místě. V přízemí naleznete kavárnu s terasou.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování v luxusních apartmánech od 2 do 8 osob. V apartmánech naleznete plně vybavenou kuchyň se troubou nebo mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, myčkou nádobí, kávovarem, rychlovarnou konvicí, ložní prádlo, ručníky a koupelnu s vanou nebo sprchou. Součástí některých je terasa a/nebo balkon s výhledem na hory nebo jezero. WiFi zdarma ve všech apartmánech. Residence má čtyři patra - možnost využití výtahu - bezbariérový přístup. Přímo v Kovárně Residenci se nachází kavárna s celodenním provozem s možností snídaní a večeří. Parkovat lze zdarma přímo na místě (garáž nebo venkovní stání).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Kovárna Residence se nachází blízko nástupní stanice lanovky na Sněžku. Nedaleko je k dispozici půjčovna lyžařského vybavení a jízdních kol, koloběžek. Residence stojí hned vedle Relax parku s bobovou dráhou, hřištěm – vyžití nejen pro děti. Všechny další služby v blízkém okolí (pekárna, obchod, pošta, tenisové kurty ...)

Zpět


TOPlist
  Kovárna Residence Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Kovárna Residence
Ceník ubytování a stravování