PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Herlíkovice » Johannova bouda

Johannova bouda

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hořejší Vrchlabí, Herlíkovice
Adresa: 
Na Stráni 100, Hořejší Vrchlabí
Web adresa:
www.ceskehory.cz/johannovabouda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 28 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 550 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Herlíkovice - Bubákov

Wi-Fi

Penzion umístění přímo u dojezdu sjezdovky ski areálu Herlíkovice-Bubákov. Restaurace v objektu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion a restaurace Hořejší Vrchlabí přímo u nástupu lanové dráhy ski-areálu Bubákov-Herlíkovice Johann Wiesner postavil roku 1926 dům pro svou rodinu. Do zrekonstruovaných prostor zveme Vás i Vaší rodinu, abyste si užili pohostinnosti a přátelské atmosféry nově otevřeného rodinného penzionu se stylovou restaurací. Můžete se u nás těšit na klidné horské prostředí... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Snídaně v ceně pobytu, restaurace, TV, Wifi. Pro hosty je k dispozici samozřejmě lyžárna/kolárna. Parkování zdarma přímo u penzionu (v zimním období je nutné použít sněhové řetězy). V zimním období preferujeme týdenní pobyty (od neděle 14:00hod. - do neděle 10:00hod.). V letním období je ubytování možné pro minimálně 10 osob.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Doporučené výlety v okolí: • V zimě: Skiareál Herlíkovice - Bubákov: Poloha Johannovy boudy je ideální. Leží přímo u nástupu čtyřsedačkové lanovky Herlíkovice - Bubákov. Využít také lze i 2x čtyřsedačkovou lanovku, 1x kabinkovou lanovku a 5x vlek - 12,4km sjezdových tratí různých obtížností.(Lanovka na Žalý je dlouhá cca 1400m). Až 90% tratí skiareálu je... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Restapart s.r.o
Informace poskytnul: Gerzanič Martin
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz