Johannova bouda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion a restaurace Hořejší Vrchlabí přímo u nástupu lanové dráhy ski-areálu Bubákov-Herlíkovice Johann Wiesner postavil roku 1926 dům pro svou rodinu. Do zrekonstruovaných prostor zveme Vás i Vaší rodinu, abyste si užili pohostinnosti a přátelské atmosféry nově otevřeného rodinného penzionu se stylovou restaurací. Můžete se u nás těšit na klidné horské prostředí s výhledem na Labe. Do skiareálu Herlíkovice je to pár metrů, hned z boudy můžete nastupovat na 4 sedačkovou lanovku. Najdete nás na okraji Vrchlabí, do Špindlerová Mlýna je to 12 kilometrů. V mimosezóním období je penzion ideálním místem pro pořádání nerušených uzavřených akcí.
Vybavení a služby
Snídaně v ceně pobytu, restaurace, TV, Wifi. Pro hosty je k dispozici samozřejmě lyžárna/kolárna. Parkování zdarma přímo u penzionu (v zimním období je nutné použít sněhové řetězy). V zimním období preferujeme týdenní pobyty (od neděle 14:00hod. - do neděle 10:00hod.). V letním období je ubytování možné pro minimálně 10 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Doporučené výlety v okolí: • V zimě: Skiareál Herlíkovice - Bubákov: Poloha Johannovy boudy je ideální. Leží přímo u nástupu čtyřsedačkové lanovky Herlíkovice - Bubákov. Využít také lze i 2x čtyřsedačkovou lanovku, 1x kabinkovou lanovku a 5x vlek - 12,4km sjezdových tratí různých obtížností.(Lanovka na Žalý je dlouhá cca 1400m). Až 90% tratí skiareálu je zasněžováno! Večerní lyžování zde je samozřejmostí, stejně jako lyžařská škola s vlastním areálem a hlídáním dětí. Parkování přímo ve skiareálu ZDARMA. K dispozici je zde i půjčovna a servis lyžařského vybavení. Skiareál Špindlerův Mlýn: Do Špindlu je to od naší boudy 9km, umělé zasněžování a večerní lyžování je zde klasikou. Hlídané parkoviště a skibus zdarma. Více informací přímo ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Další aktivity: v okolí je 27km udržovaných běžeckých tratí, navštivit lze i běžkařský areál ve Vejsplacách. Bazén Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Bobová dráha Špindlerův Mlýn, Adrenalinové zážitky za výhodné ceny. • V létě: V mimosezóním období je penzion ideálním místem pro pořádání uzavřených akcí s ubytováním pro minimálně 10 osob. Letní aktivity: Letní turistika, rekreace, relax. K dispozici sousedící tenisový kurt. Cykloturistika jako nejvýznamnější aktivita, cyklotrasy pro děti i pro náročné. Půjčovna kol a koloběžek. Lanovka na Žalý v provozu červenec - srpen, přeprava kol na lanovkách zdarma. Lanovka Medvědín a Svatý Petr v provozu celoročně, přeprava kol na lanovkách zdarma. Pěší turistika, houbaření. Koupaliště Vrchlabí, Jilemnice, Čistá, Kruh, Mříčná, Benecko, Košťálov. Bazén Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Aquapark Liberec. Vyjížďky na koních (Kněžická chalupa, Vítkovice-farma Zlatá podkova). Vyhlídkové lety (letiště Vrchlabí). Bobová dráha Špindlerův Mlýn, adrenalinové zážitky za výhodné ceny. Výlety: Rozhledna Žalý - Prameny Labe, Labský důl, Pančavský vodopád, Zlaté návrší - Hančova bouda - Štěpanický hrad - Jilemnické muzeum, park, náměstí, Zvědavá ulička - Sněžka, Luční bouda - Mumlavský vodopád, Harrachov - pivovar, pivní lázně, sklárna - Město Vrchlabí, Vrchlabský zámek, muzeum - Zámek Horní Branná - Hrad Pecka - Nová Paka - Zámek Dětenice se stylovou restaurací - ZOO Dvůr Králové - ZOO Liberec
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz