PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Janské Lázně » ZLATÁ KOTVA - Reha Clinic s.r.o.

ZLATÁ KOTVA - Reha Clinic s.r.o.

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Janské Lázně
Adresa: 
ulice Lázeňská 40, Janské Lázně, 542 25
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 604/921 345 recepce
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

U lyžařských vleků

ZLATÁ KOTVA - REHA CLINIC s.r.o. Příjemné ubytování v centru města,s wellness a lázeňskou péčí.Léčebné kůry, masáže, infrasauna, zábaly a procedůry. ZLATÁ KOTVA SE VYZNAČUJE ZÁRUKOU KVALITY V PÉČI O KLIENTA.NABÍZÍME 2 x WELNESS POKOJE S INFRASAUNOU

Last Minute

Termín: 21.6.2024 - 23.6.2024
   • 2x 2-lůžkový pokoj  600,- /osoba/noc se snídaní
Poznámka: RESERVACE 604/921 345 - BAZÉN,RELAX,PROCEDŮRY,MASÁŽE
Termín: 23.6.2024 - 30.6.2024
   • 2x 2-lůžkový pokoj  600,- /osoba/noc se snídaní
Poznámka: RESERVACE 604/921 345 - BAZÉN,RELAX,PROCEDŮRY,MASÁŽE
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Umístění objektu
U lyžařských vleků (500m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

ZLATÁ KOTVA - JANSKÉ LÁZNĚ IČO : 698 74 824 zlatakotva@atlas.cz REHA CLINIC s.r.o. - JANSKÉ LÁZNĚ IČO : 068 13 542 rehaclinic@atlas.cz SPECIALIZOVANÉ CENTRUM VAZIVOVÝCH MASÁŽÍ A TERAPIE... NA PROCEDŮRY,DO BAZÉNU A INFRASAUNY JE NUTNOST PLAVEK !!! DOPORUČUJEME VŠEM SVÝM KLIENTŮM CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - POJIŠTĚNÍ PROTI STORNU...!!! ... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kapacita 36 lůžek. Nabízíme 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje. Společenská místnost - jídelna. Vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo). K dispozici WI-Fi připojení před recepcí. ZLATÁ KOTVA-REHA CLINIC jsou vybaveny v jednodušším stylu ,dva pokoje mají infrasaunu v pokoji a povlečení v designu Blanka Matragi - typ... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

NABÍZÍME PROCEDŮRY NA PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI a pobyt lze doporučit pro rekreaci, sport a turistiku v každém ročním období. V okolí 15 lyžařských vleků, sedačková lanovka a lanovka na Černou horu. 300m od hotelu se nachází nově otevřený krytý bazén s vířivkami, venkovním bazénem, saunou, tenisové kurty, minigolf, bowling, tělocvična a půjčovna kol. Obchod s potravinami... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zuzana Petrášková
Informace poskytnul: Zlatá Kotva-Reha Clinic.s.r.o.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz