Hotel Zlatá Kotva - Wellness Hotel

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
HOTEL ZLATÁ KOTVA, MÍSTO PRO VÁŠ PŘÍSTAV.... nachází se ve východní části Krkonoš v Janských Lázních, které jsou známé jako významné lázeňské město a centrum sportovně-rekreačních aktivit a jsou vstupní branou východních Krkonoš. Lyžařský areál prochází v součastné době dynamickým rozvojem a je zařazen jako druhé zimní středisko v České republice do "pětihvězdičkové" kategorie. Ski-areál disponuje sjezdovými tratěmi, které patří k nejdelším v Čechách, dosahující délky až tří kilometrů. Hlavní sjezdové tratě jsou vybaveny zařízením na výrobu technického sněhu. Lyžařské terény jsou vhodné i pro rodiny s dětmi, protože v areálu se nacházejí sjezdovky od cvičných luk až po náročné tratě. Ski-areál pravidelně strojově upravuje 50 km běžeckých tratí a sáňkaři mohou vyzkoušet 3,5 km dlouhou sáňkařskou dráhu. V letním období turistika, horská kola, koupání a podobně (cyklistické naučné stezky). Hotel lze využívat pro rekreaci, sport a turistiku v každém ročním období. Stravování je zajištěno v restauraci která je v přízemí hotelu.Hotel je celoročně přístupný po místní komunikaci. Leží cca 200 metrů od lázeňské kolonády a 700 metrů od nástupiště na lanovku na Černou horu. Okolní vleky jsou vzdáleny cca 500 metrů. V okolí obchod s potravinami, kino, diskotéka, tělocvična, bar s hernou, minigolf, bowling a jiné. Od prosince do dubna jsou zde výborné podmínky pro lyžaře a běžkaře, pro které je připraveno 11,3km tratí sjezdových, 50km běžeckých tratí a sáňkařská dráha o délce 3,5km. V zimní sezóně je v provozu SKI-BUS, který Vás rozveze po celém ski areálu!
Vybavení a služby
Kapacita 36 lůžek. Nabízíme dvou lůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje. Společenská místnost - jídelna. Vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo). K dispozici WI-Fi připojení. VOUCHERY PO JEJICH PLATNOSTI NEAKCEPTUJEME!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
HOTEL NABÍZÍ WELLNESS A LÁZEŇSKÉ PROCEDŮRY NA VYSOKÉ ÚROVNI a lze využívat pro rekreaci, sport a turistiku v každém ročním období. V okolí 15 lyžařských vleků, sedačková lanovka a lanovka na Černou horu. 300m od hotelu se nachází nově otevřený krytý bazén s vířivkami, venkovním bazénem, saunou, tenisové kurty, minigolf, bowling, tělocvična a půjčovna kol. Obchod s potravinami cca 300m, diskotéka 300m, kino a noční bar s hernou 300m. Janské Lázně mají přes 30 mírně radioaktivních pramenů a patří mezi nejstarší lázně v Čechách.
TOPlist