Hotel Zátiší - Janské Lázně, Černá hora, Svoboda nad Úpou
České hory » Krkonoše » Ubytování » Janské Lázně » Hotel Zátiší

Hotel Zátiší

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Janské Lázně
Adresa: 
Krkonošská 180, Janské Lázně
Telefon: 
+420-603 499 794, 499 875 409
Web adresa:
www.hotel-zatisi.cz
www.ceskehory.cz/hotelzatisi

kapacita  kapacita: 34 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  713 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Janské Lázně počasí Janské Lázně


Poloha a dosažitelnost
Hotel je položen 80m od nástupní stanice lanovky na Černou horu. Příjezd od Svobody nad Úpou nebo Černého dolu po silnici Krkonošská. Jinak vlakem do Svobody nad Úpou. Autobusem na Kolonádu v Janských Lázních nebo přímo k zastávce u Hotelu Zátiší. Je i možnost vyzvednutí hostů na nádraží po předchozí domluvě.
Vybavení a služby
Hotel má tradici již od roku 1928. Proto je určen hlavně hostům, kteří mají rádi rodinné prostředí a typickou horskou atmosféru. Máme k dispozici 2-lůžkové, 3-lůžkové a rodinné pokoje. Pokoje jsou se soc.zařízením, ledničkou, fénem, tv. V prvním patře s balkony, výhledem na lanovku a do údolí. Pobyty nabízíme se snídaní nebo s polopenzí. Restaurace je cca pro 50 osob ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V okolí je možné navštívit spoustu zajímavých míst. Například: ZOO Dvůr Králové nad Labem, zámek Kuks, Krkonošsé muzeum ve Vrchlabí, rodiště Karla Čapka v Malých Svatoňovicích, pevnost Stachelberg u Žacléře apod. V Janských Lázních je také pro naše hosty rehabilitační bazén s termální vodou, saunou a vířivkami. V letních měsících je možné využít horské koloběžky a horská kola, která vám zapůjčí v budově lanovky.
Provozovatel: Rosetto s.r.o.
Informace poskytnul: Vladislav Joska
TOPlist