Hotel Zátiší

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel je položen 80m od nástupní stanice lanovky na Černou horu. Příjezd od Svobody nad Úpou nebo Černého dolu po silnici Krkonošská. Jinak vlakem do Svobody nad Úpou. Autobusem na Kolonádu v Janských Lázních nebo přímo k zastávce u Hotelu Zátiší. Je i možnost vyzvednutí hostů na nádraží po předchozí domluvě.
Vybavení a služby
Hotel má tradici již od roku 1928. Proto je určen hlavně hostům, kteří mají rádi rodinné prostředí a typickou horskou atmosféru. Máme k dispozici 2-lůžkové, 3-lůžkové a rodinné pokoje. Pokoje jsou se soc.zařízením, ledničkou, fénem, tv. V prvním patře s balkony, výhledem na lanovku a do údolí. Pobyty nabízíme se snídaní nebo s polopenzí. Restaurace je cca pro 50 osob a v salonku je biliard, fotbálek a šipky. Pro sledování sportovních pořadů je v restauraci velkoplošná projekce. V letních měsících je možné využít náš zastřešený, vyhřívaný bazén, stolní tenis a košíkovou. Po domluvě zajistíme masáže.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí je možné navštívit spoustu zajímavých míst. Například: ZOO Dvůr Králové nad Labem, zámek Kuks, Krkonošsé muzeum ve Vrchlabí, rodiště Karla Čapka v Malých Svatoňovicích, pevnost Stachelberg u Žacléře apod. V Janských Lázních je také pro naše hosty rehabilitační bazén s termální vodou, saunou a vířivkami. V letních měsících je možné využít horské koloběžky a horská kola, která vám zapůjčí v budově lanovky.
TOPlist