Hotel Žalý ***

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Benecko
Adresa: 
Benecko 160, PSČ 512 37
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-481 582 100
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-481 582 909
Web adresa:
www.hotelzaly.cz
www.ceskehory.cz/hotelzaly

kapacita  kapacita: 96 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  960 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Benecko počasí Benecko


Poloha a dosažitelnost
Horský hotel s nádherným panoramatickým výhledem 960 m n.m. je citlivě zasazen do horského prostředí v obci Benecko. Autobusové spojení: 500 m autobusová zastávka – Benecko Hotel Kubát. Vlakové spojení: 10 km vlakové nádraží - Jilemnice nebo Vrchlabí. Parkoviště u hotelu zdarma, v zimním období doporučujeme sněhové řetězy.
Vybavení a služby
Pokoje jsou standardně vybaveny s vlastním soc. zařízením (WC, umyvadlo, sprchový kout), s TV/SAT, lednicí. Součástí hotelu je stylová restaurace s možností celodenního stravování. Formanka, bar, tělocvična, sauna, půjčovna sportovního vybavení, kulečník, šipky, stolní tenis, hernička vybavená hračkami. V létě možnost využití volejbalového hřiště, ohniště, velké ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Upravované běžecké tratě začínají přímo u hotelu (na Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky), vleky - Šlohnerka (300 m dlouhý s osvětlením a umělým sněhem), Kejnos - lanovka (800 m dlouhý s osvětlením, umělým sněhem), Liška (500 m dlouhý), skiareál Herlíkovice (2 km), snowtubing – jízda na duších. Lyžařská škola v místě. Možnost zapůjčení veškeré zimní výzbroje a horských ... více >>
Provozovatel: DECIOM ALFA a.s.
Informace poskytnul: -
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz