Hotel Žalý ***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský hotel s nádherným panoramatickým výhledem 960 m n.m. je citlivě zasazen do horského prostředí v obci Benecko. Autobusové spojení: 500 m autobusová zastávka – Benecko Hotel Kubát. Vlakové spojení: 10 km vlakové nádraží - Jilemnice nebo Vrchlabí. Parkoviště u hotelu zdarma, v zimním období doporučujeme sněhové řetězy.
Vybavení a služby
Pokoje jsou standardně vybaveny s vlastním soc. zařízením (WC, umyvadlo, sprchový kout), s TV/SAT, lednicí. Součástí hotelu je stylová restaurace s možností celodenního stravování. Formanka, bar, tělocvična, sauna, půjčovna sportovního vybavení, kulečník, šipky, stolní tenis, hernička vybavená hračkami. V létě možnost využití volejbalového hřiště, ohniště, velké dětské hřiště, trampolína, pískoviště. Možnost masáží. Wi-Fi připojení zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Upravované běžecké tratě začínají přímo u hotelu (na Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky), vleky - Šlohnerka (300 m dlouhý s osvětlením a umělým sněhem), Kejnos - lanovka (800 m dlouhý s osvětlením, umělým sněhem), Liška (500 m dlouhý), skiareál Herlíkovice (2 km), snowtubing – jízda na duších. Lyžařská škola v místě. Možnost zapůjčení veškeré zimní výzbroje a horských kol. Výchozí místo turistických a cyklistických tras směrem Horní Mísečky a Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Jilemnice a okolí. Tenisové kurty, dále krytý bazén Jilemnice 10 km, aguapark Špindlerův Mlýn ( www.aquaparkspindl.cz ), venkovní koupaliště – cca 10 km. Ideální výchozí bod na pěší túry, na cyklovýlety s možností využití cyklobusů, které křižují celé Krkonoše. Na procházku po nejbližším okolí doporučujeme navštívit rozhlednu Žalý (2 km), kterou nechal postavit již v r. 1890 hrabě Harrach, je unikátní svojí scenérií. Nabízí pohled jak do kraje (za dobré viditelnosti Hradec Králové, Turnov, dokonce i Praha) tak na majestáty pohoří Krkonoš (Kotel, Sněžka, Luční, Černá Hora…), farmu s chovem huculských koní na Janově Hoře…. Autem je možné navštívit Jilemnici, Vrchlabí (obojí vzdálené 10 km), ZOO Safari ve Dvoře Králové (ocení obzvlášť děti), Špindlerův Mlýn (25 km)…… Nevynechejte návštěvu Labského pramene, Pančavských vodopádů, Sněžky.... uvidíte zde neposkvrněnou přírodu. Doporučujeme navštívit také polskou stranu Krkonoš, která je plná ledovcových jezer, vodopádů a živých horských městeček. Podívejte se do opuštěných uranových dolů – podzemní štola u Kowar, unikátní je také dřevěný kostelík Wang, který byl postaven na přelomu 12. a 13. století v Norsku a v r. 1842 byl na vorech a koňských povozech přestěhován do Krkonoš. Při pobytu v Krkonoších se rozhodně nudit nebudete!
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz