Hotel Panský dům a Pyramida - Jizerka, Kořenov, Horní Polubný
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Jizerka » Hotel Panský dům a Pyramida

Hotel Panský dům a Pyramida

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Jizerka
Adresa: 
Jizerka 20, 468 50 Polubný
Telefon: 
+420 483 384 985, 602 313 425
Web adresa:
www.dudovi.cz/jizerka
www.ceskehory.cz/panskydum

kapacita  kapacita: 90 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  870 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jizerka počasí Jizerka


Poloha a dosažitelnost
Osada Jizerka uprostřed náhorní plošiny Jizerských hor. V Kořenově odbočit ze silnice E65-10 na sever na Polubný, odtamtud 6km lesem na Jizerku. Hotel je dominantou osady, má hodiny a vežičku s korouhvičkou. Parkoviště před hotelem, pro ubytované neplatí zákaz vjezdu na Jizerku. V zimě jsou povinná zimní pneu, doporučujeme řetězy a lopatu. Nejbližší autobusová zastávka - Polubný, vlaková zastávka - Kořenov.
Vybavení a služby
Rekonstruovaná kulturní památka. Dvě budovy 50m od sebe vzdálené. 34 dvoulůžkových pokojů, v tom 3 dvojice spojené do apartmánů. Dále dva 8lůžkové "turistické" pokoje. Všechny pokoje mají vlastní WC a sprchu. Restaurace s domácí kuchyní. Dvě jídelny se 100 a 50 místy, vybaveny pro školení (dataprojektor, plátno, video, flip-chart) jakož i pro společnské akce (piano). ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V zimě ideální místo pro běžkaře - u hotelu křižovatka upravených běžkařských tratí v celkové délce kolem 200 km. V lětě cyklistika a pěší turistika. Klid, vzdálenost od civilizace. Pro firmy a jiné uzavřené skupiny můžeme uspořádat zážitkové programy. V sousedství Muzeum Jizerky a naučná stezka rašeliniště. Pěší přechod do Polska - 2km.
Provozovatel: Panský dům a Pyramida s.r.o.
Informace poskytnul: Ondřej a Renata Dudovi
TOPlist