Hotel Panský dům a Pyramida

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Osada Jizerka uprostřed náhorní plošiny Jizerských hor. V Kořenově odbočit ze silnice E65-10 na sever na Polubný, odtamtud 6km lesem na Jizerku. Hotel je dominantou osady, má hodiny a vežičku s korouhvičkou. Parkoviště před hotelem, pro ubytované neplatí zákaz vjezdu na Jizerku. V zimě jsou povinná zimní pneu, doporučujeme řetězy a lopatu. Nejbližší autobusová zastávka - Polubný, vlaková zastávka - Kořenov.
Vybavení a služby
Rekonstruovaná kulturní památka. Dvě budovy 50m od sebe vzdálené. 34 dvoulůžkových pokojů, v tom 3 dvojice spojené do apartmánů. Dále dva 8lůžkové "turistické" pokoje. Všechny pokoje mají vlastní WC a sprchu. Restaurace s domácí kuchyní. Dvě jídelny se 100 a 50 místy, vybaveny pro školení (dataprojektor, plátno, video, flip-chart) jakož i pro společnské akce (piano). Dva salonky, sklepní klubovna s kamennou klenbou, posezení v atriu. Sportovní hala s lezeckými stěnami a lanovými překážkami. Sauna, whirlpool, sušárna, lyžárna, kolárna.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě ideální místo pro běžkaře - u hotelu křižovatka upravených běžkařských tratí v celkové délce kolem 200 km. V lětě cyklistika a pěší turistika. Klid, vzdálenost od civilizace. Pro firmy a jiné uzavřené skupiny můžeme uspořádat zážitkové programy. V sousedství Muzeum Jizerky a naučná stezka rašeliniště. Pěší přechod do Polska - 2km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz