PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Kořenov » Hotel Maredis

Hotel Maredis

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Kořenov
Adresa: 
Kořenov 40
Web adresa:
www.ceskehory.cz/hotelmaredis
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Sauna

Venkovní bazén

Hotel Maredis se nachází v Kořenově v Krkonoších. Hotel Maredis má komfortní pokoje a bungalovy. Pro děti máme dětské hřiště a dětskou hernu a v létě přírodní koupaliště na zahradě. Naše restaurace nabízí klasickou českou kuchyni. Terasa zve k posezení u sklenky vína kdykoli během dne.

Hotel Maredis Společné prostory
Restaurace
Sauna
Venkovní bazén
Vířivka
Detailní popis »
Sauna
Vířivka
Venkovní bazén
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Sauna
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Snídaně
Polopenze
Umístění objektu
U lyžařských vleků (1.9km)
U běžkařských tratí (850m)
U cyklostezky (50m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel Maredis se nachází v Kořenově v Krkonoších. Kořenov je vzdálen 5km od Harrachova a 15km od Sklarské Poreby. V okolí jsou četné možnosti výletů, pěší turistiky a cykloturistiky.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Všechny pokoje, apartmány a bungalovy jsou pohodlně vybaveny satelitní TV a vlastní koupelnou. Vlastní hotelová restaurace je otevřena denně. Pro děti máme k dispozici dětské hřiště, dětskou hernu a přírodní bazén v zahradě.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V bezprostřední blízkosti se nachází řada turistických tras, cyklotras a výletních cílů. Přesvědčte se sami o množství možností!

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ReRo sro
Informace poskytnul: Robert Wijbenga
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz