Hotel Gendorf * * *

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Vrchlabí
Adresa: 
Krkonošská 153, 543 01 Vrchlabí 1
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 499 429 629, +420 723 876 900
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.gendorf.cz
www.ceskehory.cz/gendorf

kapacita  kapacita: 79 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  477 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Špindlerův Mlýn počasí Špindlerův Mlýn

počasí Vrchlabí počasí Vrchlabí

Herlíkovice hlásí 90 - 100 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý


Poloha a dosažitelnost
Hotel je součástí obchodního komplexu v centru Vrchlabí. Autobusové i vlakové nádraží je vzdáleno 500m. Lyžařské a sportovní areály (Herlíkovice a Špindlerův Mlýn) kam Vás dopravíme hotelovým skibusem, jsou v dosahu 2-15 km, kam Parkování je možné za poplatek v podzemních garážích nebo na hotelovém parkovišti za hotelem.Další možnosti parkování jsou 100 od hotelu.
Vybavení a služby
K dispozici je 34 dvou-třílůžkových pokojů s možností přistýlky, včetně 3 rodinných pokojů pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou s vlastní koupelnou, WC, sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, dále TV/Sat, telefonem. Hostům je k dispozici restaurace a denní bar s kavárnou, noční bar s billiardem, trezor v recepci. K relaxaci slouží vlastní wellness centrum, kde je k ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Vzhledem ke své výhodné poloze se město stalo centrem cestovního ruchu ve střední části Krkonoš. Tuzemským i zahraničním návštěvníkům poskytuje rozsáhlé možnosti ke kulturnímu, společenskému a sportovnímu vyžití. Vrchlabí je výchozím místem nejen do Krkonoš, ale i do vzdálenějších míst východočeského regionu. Město Vás nadchne svým okolím, ať již se vydáte jakýmkoliv ... více >>
Provozovatel: Erika s.r.o. Špindlerův Mlýn
Informace poskytnul: F & B Manager
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz