Hotel Gendorf * * *

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel je součástí obchodního komplexu v centru Vrchlabí. Autobusové i vlakové nádraží je vzdáleno 500m. Lyžařské a sportovní areály (Herlíkovice a Špindlerův Mlýn) kam Vás dopravíme hotelovým skibusem, jsou v dosahu 2-15 km, kam Parkování je možné za poplatek v podzemních garážích nebo na hotelovém parkovišti za hotelem.Další možnosti parkování jsou 100 od hotelu.
Vybavení a služby
K dispozici je 34 dvou-třílůžkových pokojů s možností přistýlky, včetně 3 rodinných pokojů pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou s vlastní koupelnou, WC, sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, dále TV/Sat, telefonem. Hostům je k dispozici restaurace a denní bar s kavárnou, noční bar s billiardem, trezor v recepci. K relaxaci slouží vlastní wellness centrum, kde je k dispozici sauna, vířivka, masáže, kosmetický laser, rašelinové zábaly, pneuven, indoor cycling, různé formy cvičení (aerobik, jóga, power jóga). Objekt a jeden pokoj mají bezbariérový přístup. Pobyt zvířete je možný. Hotel je díky svému vybavení vhodný nejen pro rodinnou nebo skupinovou rekreaci, ale i pro pořádání různých seminářů, firemních prezentací a jednání, tiskových konferencí, módních přehlídek, reprezentativních společenských akcí – cocktailů a různých párty, školení, kursů, slavnostních večeří, svatebních hostin, rodinných či podnikových oslav, pracovních nebo přátelských posezení, sportovních, relaxačních a ozdravných akcí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Vzhledem ke své výhodné poloze se město stalo centrem cestovního ruchu ve střední části Krkonoš. Tuzemským i zahraničním návštěvníkům poskytuje rozsáhlé možnosti ke kulturnímu, společenskému a sportovnímu vyžití. Vrchlabí je výchozím místem nejen do Krkonoš, ale i do vzdálenějších míst východočeského regionu. Město Vás nadchne svým okolím, ať již se vydáte jakýmkoliv směrem. Náměstí vévodí renesanční zámek s anglickým parkem. Augustiniánský klášter, podobně jako tři historické domky na náměstí Míru, nabízejí tématické expozice Krkonošského muzea. Ve městě se nachází kino, kulturní dům (koncerty a divadelní představení), zimní stadion, fotbalové hřiště.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz