Hotel Gendorf * * * - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Gendorf * * *

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel je součástí obchodního komplexu v centru Vrchlabí. Autobusové i vlakové nádraží je vzdáleno 500m. Lyžařské a sportovní areály (Herlíkovice a Špindlerův Mlýn) kam Vás dopravíme hotelovým skibusem, jsou v dosahu 2-15 km, kam Parkování je možné za poplatek v podzemních garážích nebo na hotelovém parkovišti za hotelem.Další možnosti parkování jsou 100 od hotelu.
Vybavení a služby
K dispozici je 34 dvou-třílůžkových pokojů s možností přistýlky, včetně 3 rodinných pokojů pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou s vlastní koupelnou, WC, sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, dále TV/Sat, telefonem. Hostům je k dispozici restaurace a denní bar s kavárnou, noční bar s billiardem, trezor v recepci. K relaxaci slouží vlastní wellness centrum, kde je k dispozici sauna, vířivka, masáže, kosmetický laser, rašelinové zábaly, pneuven, indoor cycling, různé formy cvičení (aerobik, jóga, power jóga). Objekt a jeden pokoj mají bezbariérový přístup. Pobyt zvířete je možný. Hotel je díky svému vybavení vhodný nejen pro rodinnou nebo skupinovou rekreaci, ale i pro pořádání různých seminářů, firemních prezentací a jednání, tiskových konferencí, módních přehlídek, reprezentativních společenských akcí – cocktailů a různých párty, školení, kursů, slavnostních večeří, svatebních hostin, rodinných či podnikových oslav, pracovních nebo přátelských posezení, sportovních, relaxačních a ozdravných akcí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Vzhledem ke své výhodné poloze se město stalo centrem cestovního ruchu ve střední části Krkonoš. Tuzemským i zahraničním návštěvníkům poskytuje rozsáhlé možnosti ke kulturnímu, společenskému a sportovnímu vyžití. Vrchlabí je výchozím místem nejen do Krkonoš, ale i do vzdálenějších míst východočeského regionu. Město Vás nadchne svým okolím, ať již se vydáte jakýmkoliv směrem. Náměstí vévodí renesanční zámek s anglickým parkem. Augustiniánský klášter, podobně jako tři historické domky na náměstí Míru, nabízejí tématické expozice Krkonošského muzea. Ve městě se nachází kino, kulturní dům (koncerty a divadelní představení), zimní stadion, fotbalové hřiště.
TOPlist