PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Špindlerův Mlýn » Penzion Seidl ***

Penzion Seidl ***

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Špindlerův Mlýn
Adresa: 
Okružní 192, 543 51 Špindlerův Mlýn
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 661 161
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pension-seidl.cz www.ceskehory.cz/pensionseidl
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 33 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Špindlerův Mlýn

Je možný

Sauna

Pension Seidl se nachází 150 metru od ski-areálu Medvědín a 400 metru od centra města. Nacházíme se v klidné části města s výhledem na sjezdové tratě od svatého Petra až po masív Medvědína do výše až 1300m n.m. Jedná se o horský pension s historií od roku 1925, postavený v typicky krkonošském stylu

Celkové vybavení objektu
Sauna
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horský pension SEIDL*** je umístěn v krásném prostředí, leží v centru nejnavštěvovanějšího střediska Krkonoš s výhledem na sjezdové tratě od svatého Petra až po masív Medvědína do výše až 1300m n.m. Jsme v klidné části města 150 metru od ski-areálu Medvědín/lanové dráhy/a 400 metru od centra města.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion leží v krásném horském prostředí jen 400 m od centra města Špindlerův Mlýn - nejnavštěvovanějšího střediska Krkonoš. Tradiční dům v typické krkonošské architektuře nabízí svým hostům klidné, útulné a pohodlné ubytování ve dvou-, tří-, čtyř- i pětilůžkových pokojích za velmi přijatelné ceny. Penzion na vás již od počátku dýchá svou pohodovou rodinnou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí možnosti pro lyžování, běžky, snowboard, snowtubing, sáňkařská dráha, bobová dráha a další zimní sporty, turistika, horské túry, cykloturistika, tenis, bowling, squash, sauna, whirpool, aquapark, fit-centrum a mnoho dalších aktivit. Pension Seidl se nachází 150 metru od ski-areálu Medvědín a 400 metru od centra města Špindlerův Mlýn s výhledem na okolní hory. Jsme v klidné části centra města.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavel Janků
Informace poskytnul: Pavel Janků
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz