Penzion Seidl ***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský pension SEIDL*** je umístěn v krásném prostředí, leží v centru nejnavštěvovanějšího střediska Krkonoš s výhledem na sjezdové tratě od svatého Petra až po masív Medvědína do výše až 1300m n.m. Jsme v klidné části města 150 metru od ski-areálu Medvědín/lanové dráhy/a 400 metru od centra města.
Vybavení a služby
Jedná se o horský pension s historií od roku 1925, postavený v typicky krkonošském stylu. Byl v roce 2000 plně rekonstruován a dnes svým hostům celoročně nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, vybavených sprchovým koutem, WC, televizorem s příjmem satelitu. Hostům našeho pensionu je podávána snídaně, je zde možná i večeře a samozřejmostí je i minibar pro občerstvení. V létě je možné posezení na terase u grilu. K dispozici je i sauna.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V okolí možnosti pro lyžování, běžky, snowboard, snowtubing, sáňkařská dráha, bobová dráha a další zimní sporty, turistika, horské túry, cykloturistika, tenis, bowling, squash, sauna, whirpool, aquapark, fit-centrum a mnoho dalších aktivit. Pension Seidl se nachází 150 metru od ski-areálu Medvědín a 400 metru od centra města Špindlerův Mlýn s výhledem na okolní hory. Jsme v klidné části centra města.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz