PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Seidl ***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský pension SEIDL*** je umístěn v krásném prostředí, leží v centru nejnavštěvovanějšího střediska Krkonoš s výhledem na sjezdové tratě od svatého Petra až po masív Medvědína do výše až 1300m n.m. Jsme v klidné části města 150 metru od ski-areálu Medvědín/lanové dráhy/a 400 metru od centra města.
Vybavení a služby
Penzion leží v krásném horském prostředí jen 400 m od centra města Špindlerův Mlýn - nejnavštěvovanějšího střediska Krkonoš. Tradiční dům v typické krkonošské architektuře nabízí svým hostům klidné, útulné a pohodlné ubytování ve dvou-, tří-, čtyř- i pětilůžkových pokojích za velmi přijatelné ceny. Penzion na vás již od počátku dýchá svou pohodovou rodinnou atmosférou. Brzy se v jeho prostředí budete cítit jako doma. Penzion nabízí výhledy přímo na okolní hory vysoké kolem 1300 m n.m.. Svou ideální polohou je penzion vhodný pro dovolenou v každém ročním období. V zimě můžete lyžovat ve střediscích Svatý Petr či Medvědín, který je od penzionu vzdálen jen 150m. Celoročně můžete navštívit aquapark, který je také v těsné blízkosti penzionu. Špindlerův Mlýn nabízí nepřeberné množství dalších aktivit. Bohaté a pestré snídaně uspokojí i náročného hosta. V případě zájmu vám také zajistíme polopenzi nebo připravíme vydatnou svačinu pro vaše výlety po Krkonoších. Hosté si mohou zapůjčit dětskou postýlku, využívat lyžárnu či úschovnu kol. Po horské túře si můžete dopřát saunu nebo příjemně posedět v malé restauraci určené pouze pro hotelové hosty. Posezení v naší zahradě s krásnými vyhlídkami a bublajícím potůčkem bude balzám pro vaši duši. Pokud se počasí zrovna nevydaří nebo si budete chtít odpočinout od pohybu, zlákají vás zábavné společenské hry nebo sklenka dobrého vína v naší útulné jídelně. Přijďte pobejt a přesvědčte se o tom, že volba ubytování v penzionu Seidl ve Špindlerově Mlýně bylo správné rozhodnutí.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V okolí možnosti pro lyžování, běžky, snowboard, snowtubing, sáňkařská dráha, bobová dráha a další zimní sporty, turistika, horské túry, cykloturistika, tenis, bowling, squash, sauna, whirpool, aquapark, fit-centrum a mnoho dalších aktivit. Pension Seidl se nachází 150 metru od ski-areálu Medvědín a 400 metru od centra města Špindlerův Mlýn s výhledem na okolní hory. Jsme v klidné části centra města.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz