Poloha a dosažitelnost

Horský pension SEIDL*** je umístěn v krásném prostředí, leží v centru nejnavštěvovanějšího střediska Krkonoš s výhledem na sjezdové tratě od svatého Petra až po masív Medvědína do výše až 1300m n.m. Jsme v klidné části města 150 metru od ski-areálu Medvědín/lanové dráhy/a 400 metru od centra města.

  Vybavení a služby

Jedná se o horský pension s historií od roku 1925, postavený v typicky krkonošském stylu. Byl v roce 2000 plně rekonstruován a dnes svým hostům celoročně nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, vybavených sprchovým koutem, WC, televizorem s příjmem satelitu. Hostům našeho pensionu je podávána snídaně, je zde možná i večeře a samozřejmostí je i minibar pro občerstvení. V létě je možné posezení na terase u grilu. K dispozici je i sauna.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

V okolí možnosti pro lyžování, běžky, snowboard, snowtubing, sáňkařská dráha, bobová dráha a další zimní sporty, turistika, horské túry, cykloturistika, tenis, bowling, squash, sauna, whirpool, aquapark, fit-centrum a mnoho dalších aktivit. Pension Seidl se nachází 150 metru od ski-areálu Medvědín a 400 metru od centra města Špindlerův Mlýn s výhledem na okolní hory. Jsme v klidné části centra města.

Zpět


TOPlist
  Penzion Seidl *** Špindlerův Mlýn
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Seidl ***
Ceník ubytování a stravování