České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Malá Úpa » Horský hotel Hořec

Horský hotel Hořec

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Horní Malá Úpa
Adresa: 
Horní Malá Úpa 112, Malá Úpa 542 27
Telefon: 
+420-723 860 032, 602 270 403
Web adresa:
www.horecmalaupa.cz
www.ceskehory.cz/horskyhotelhorec

kapacita  kapacita: 85 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1050 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa počasí Malá Úpa


Poloha a dosažitelnost
Náš horský hotel se nachází v samotném středu vesničky Horní Malá Úpa. Přímo na hlavní silnici naproti info centru. V zimě je parkování možné na obecním parkovišti 50 metrů od hotelu, v létě pak přímo pod hotelem. Autobusová zastávka je od hotelu vzdálena pouhých 10 metrů.
Vybavení a služby
Náš hotel je vybaven útulnými 2-3 lůžkovými pokoji s umyvadlem a odkládacím prostorem. Společné sociální zařízení je k dispozici na každém patře. Hotel disponuje vlastní restaurací s barem a jídelnou, která slouží i jako společenská místnost. V zimním období zde naleznete lyžárnu, v létě pak úschovnu kol. Přímo v hotelu se rovněž nachází půjčovna kompletního lyžařského vybavení.
Rekreace a služby v okolí
Nejblíže od hotelu naleznete sjezdové tratě Pomezní boudy, které jsou vzdáleny 50 metrů. Sjezdové tratě u Kostela, vzdáleny 3 km, můžete navštívit díky skibusu, který staví přímo u hotelu. Rovněž v těsné blízkosti hotelu naleznete několik běžeckých tratí, v létě pak skvělé tratě pro vysokohorskou turistiku a cyklistiku. V okolí hotelu, můžete využít wellness, ... více >>
Provozovatel: BUNHAM s.r.o.
Informace poskytnul: Tereza Nachtmanová
TOPlist