Horský hotel Hořec

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš horský hotel se nachází v samotném středu vesničky Horní Malá Úpa. Přímo na hlavní silnici naproti info centru. V zimě je parkování možné na obecním parkovišti 50 metrů od hotelu, v létě pak přímo pod hotelem. Autobusová zastávka je od hotelu vzdálena pouhých 10 metrů.
Vybavení a služby
Náš hotel je vybaven útulnými 2-3 lůžkovými pokoji s umyvadlem a odkládacím prostorem. Společné sociální zařízení je k dispozici na každém patře. Hotel disponuje vlastní restaurací s barem a jídelnou, která slouží i jako společenská místnost. V zimním období zde naleznete lyžárnu, v létě pak úschovnu kol. Přímo v hotelu se rovněž nachází půjčovna kompletního lyžařského vybavení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejblíže od hotelu naleznete sjezdové tratě Pomezní boudy, které jsou vzdáleny 50 metrů. Sjezdové tratě u Kostela, vzdáleny 3 km, můžete navštívit díky skibusu, který staví přímo u hotelu. Rovněž v těsné blízkosti hotelu naleznete několik běžeckých tratí, v létě pak skvělé tratě pro vysokohorskou turistiku a cyklistiku. V okolí hotelu, můžete využít wellness, bowling, bazén, sporovní halu, squash, posilovnu, a mnoho dalšího.
TOPlist