PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horský Dvůr

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Janské Lázně
Adresa: 
Modrokamenná 204, Janské Lázně
Telefon: 
zobrazit telefony
603493594
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/hdvur
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Pension Horský Dvůr je situován v klidné části Janských Lázní. V zimě v bezprostřední vzdálenosti - 50m od lyžařských vleků, v létě u cyklotras a značených stezek vedoucích na Černou a Světlou horu. Pension je celoročně dostupný vlastním vozem a s vlastním parkovištěm před pensionem.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Janské Lázně - pension Horský Dvůr nabízí pokoje se soc. zařízením na pokoji (kategorie SZP) a 3 pokoje, které mají sociální zařízení na chodbě (kategorie SZCH - každý pokoj má své sociální zařízení pouze pro sebe) a 2 pokoje kategorie KP - koupelna je přímo v pokoji, WC je na chodbě pro každý pokoj osobně. V zimě přímo u lyžařských vleků - 50m, v létě u cyklotras... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

NABÍZÍME UBYTOVÁNÍ SE SOC. ZAŘÍZENÍM NA POKOJI. • 2,3,4,5 lůžkové pokoje - se soc.zařízením (kategorie SZP) • 5,6 lůžkové pokoje - koupelna na pokoji, WC pro Váš pokoj na chodbě (kategorie KP) • 2,3,4 lůžkové pokoje - WC + koupelna pouze pro Váš pokoj na chodbě (kategorie SZCH) • Wi-fi zóna, parkoviště u pensionu. Jedná se o nekuřácký pension. Zvířata NEPOVOLENA.VAŘENÍ NENÍ MOŽNÉ

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

ZIMA: Skiareál Janské Lázně – Černá Hora nabízí 8-sedačkovou kabinovou lanovku, 4-sedačkovou lanovku s nočním lyžováním na sjezdovce Protež a novou 6 sedačkovou vyhřívanou lanovkutzv. BUBLINA - HOFMANKY, přejezd rolbou do Pece pod Sněžkou, dětské vleky ve vzdálenosti od 50-200 metrů od pensionu. Sáňkařskou dráhu v délce 3 500 metrů a 50 km upravovaných běžeckých tras.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kornfeldová Iveta
Informace poskytnul: Kornfeldová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz