Horský Dvůr

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Janské Lázně - pension Horský Dvůr nabízí pokoje se soc. zařízením na pokoji (kategorie SZP) a 3 pokoje, které mají sociální zařízení na chodbě (kategorie SZCH - každý pokoj má své sociální zařízení pouze pro sebe) a 2 pokoje kategorie KP - koupelna je přímo v pokoji, WC je na chodbě pro každý pokoj osobně. V zimě přímo u lyžařských vleků - 50m, v létě u cyklotras a značených stezek vedoucích na Černou a Světlou horu. Oba pensiony jsou celoročně dostupné vlastním vozem a s vlastními parkovišti před pensionem. Rodiny s dětmi určitě ocení 50m vzdálené dětské vleky, zdatnější lyžaři mají dostupnost na lyžích vlekem Idyla - 50 m na další lyž. zařízení Protěž - 200m, kabinková lanovka 400 m - vše dostupné na lyžích. Vhodné terény i pro sáňkování - saňkařská dráha 3.500m dlouhá a bobování, v létě nový minigolf (100m) s dětským hřištěm a lanové centrum (600m). Janské Lázně - oblíbené sportovně relaxační městečko ve východních Krkonoších s kvalitními uměle zasněžovanými sjezdovkami s nejdelší kabinovou lanovou dráhou v ČR vedoucí na 1299 m. vysokou Černou horu, která rovněž poskytuje ideální začátek pro pěší, cyklo a běžkařské tůry. 6-sedačková vyhřívaná lanovka nové dětské hřiště na Formánkách, nové zasněžování. Parkoviště u pensionu, uzamykatelné lyžařské skříňky pro každý pokoj * Pobyty se snídaní * Jedná se o nekuřácký pension * Zvířata NEPOVOLENA * Dětské vleky ve vzdálenosti 50 - 100 metrů * Dostupnost ostatních vleků, lanovek na lyžích ve vzdálenosti od 50-200m * Lyžařská škola ve vzdálenosti 100 metrů * Půjčovna lyží a servis ve vzdálenosti 50 metrů * Restaurace ve vzdálenosti 50-200 metrů * Bazén ve vzdálenosti 500 metrů * Noční lyžování na sedačkové lanovce Protěž 200 metrů * Centrum města – kolonáda ve vzdálenosti 500 metrů * Osmi–místná kabinka ve vzdálenosti 400 metrů v zimě dostupná na lyžích od pensionu * Skibus ve vzdálenosti 200m
Vybavení a služby
NABÍZÍME UBYTOVÁNÍ SE SOC. ZAŘÍZENÍM NA POKOJI. • 2,3,4,5 lůžkové pokoje - se soc.zařízením (kategorie SZP) • 5,6 lůžkové pokoje - koupelna na pokoji, WC pro Váš pokoj na chodbě (kategorie KP) • 2,3,4 lůžkové pokoje - WC + koupelna pouze pro Váš pokoj na chodbě (kategorie SZCH) • Wi-fi zóna, parkoviště u pensionu. Jedná se o nekuřácký pension. Zvířata NEPOVOLENA.VAŘENÍ NENÍ MOŽNÉ

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
ZIMA: Skiareál Janské Lázně – Černá Hora nabízí 8-sedačkovou kabinovou lanovku, 4-sedačkovou lanovku s nočním lyžováním na sjezdovce Protež a novou 6 sedačkovou vyhřívanou lanovkutzv. BUBLINA - HOFMANKY, přejezd rolbou do Pece pod Sněžkou, dětské vleky ve vzdálenosti od 50-200 metrů od pensionu. Sáňkařskou dráhu v délce 3 500 metrů a 50 km upravovaných běžeckých tras.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz