Pension Horský Dvůr a pension Svatý Jakub

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vítejte v Krkonoších - Janské Lázně -pension Svatý Jakub nabízí pokoje se soc. zařízením na pokoji a pension Horský Dvůr nabízí pokoje se soc. zařízením na pokoji a několik pokojů turistického typu se sociálním zařízením na patře. Tyto objekty jsou situovány v klidné části Janských Lázní. V zimě přímo u lyžařských vleků - 50 m, v létě u cyklotras a značených stezek vedoucích na Černou a Světlou horu. Oba pensiony jsou celoročně dostupné vlastním vozem a s vlastními parkovišti před pensionem. Rodiny s dětmi určitě ocení 50m vzdálené dětské vleky,zdatnější lyžaři mají dostupnost na lyžích vlekem Idyla - 50 m na další lyž. zařízení Protěž - 200m,kabinková lanovka 400 m - vše dostupné na lyžích. Vhodné terény i pro sáňkování - saňkařská dráha 3.500m dlouhá a bobování, v létě nový minigolf (100m) s dětským hřištěm a lanové centrum (600m). Janské Lázně - oblíbené sportovně relaxační městečko ve východních Krkonoších s kvalitními uměle zasněžovanými sjezdovkami s nejdelší kabinovou lanovou dráhou v ČR vedoucí na 1299 m. vysokou Černou horu, která rovněž poskytuje ideální začátek pro pěší, cyklo a běžkařské tůry.NOVINKA 2015/2016-nová 6-sedačková vyhřívaná lanovka nové dětské hřiště na Formánkách, nové zasněžování. NAŠIM HOSTŮM NABÍZÍME PŘÍMO NA PENSIONU HORSKÝ DVŮR OTE WELLNESS,DĚTSKOU HERNU S IQ STĚNOU+ NOVOU SUŠÁRNU LYŽAŘSKÉ OBUVI. Parkoviště u pensionu, uzamykatelné lyžařské skříňky pro každý pokoj Pension je vhodný v mezisezonních termínech k pořádání škol v přírodě,pobytů sportovních klubů, lyžařských výcviků, rekondičních pobytů, ozdravných pobytů – slevy pro skupiny * Jedná se o nekuřácký pension * Zvířata NEPOVOLENA * Možnost doobjednání polopenze * Dětské vleky ve vzdálenosti 50 - 100 metrů * Dostupnost ostatních vleků,lanovek na lyžích ve vzdálenosti od 50-200m * Lyžařská škola ve vzdálenosti 100 metrů * Půjčovna lyží a servis ve vzdálenosti 50 metrů * Restaurace ve vzdálenosti 50-200 metrů * Bazén ve vzdálenosti 500 metrů * Diskotéka a klub ve vzdálenosti 250 metrů * Noční lyžování na sedačkové lanovce Protěž 200 metrů * Centrum města – kolonáda ve vzdálenosti 500 metrů * Osmi–místná kabinka ve vzdálenosti 400 metrů v zimě dostupná na lyžích od pensionu * Skibus ve vzdálenosti 200m * Wellness + masáže a rehabilitační služby přímo v pensionu Horský Dvůr
Vybavení a služby
NABÍZÍME UBYTOVÁNÍ SE SOC. ZAŘÍZENÍM NA POKOJI • 2LP, 3LP, 4LP, STANDART LUX se soc. zařízením na pokoji • 5LP STANDART - koupelna na pokoji, WC na patře společné • 3LP, 4LP STANDART-sociální zařízení pouze pro Váš pokoj na chodbě • 2LP - TURISTICKÉ POKOJE - sociální zař.společné • Wi-fi zóna, parkoviště u pensionu. Jedná se o nekuřácký pension. Zvířata NEPOVOLENA. DĚTSKÁ HERNA S IQ STĚNOU. WELLNESS - MASÁŽE, LYMFOMASÁŽE, TEJPOVÁNÍ, PARNÍ KABINA, SOLNÁ JESKYNĚ, OXYGENOTERAPIE, SAUNA + INFRASAUNA, HYDROMASÁŽNÍ VANA, PŘÍSADOVÉ KOUPELE - VINNÁ, SYROVÁTKOVÁ, UHLIČITÁ, ČOKOLÁDOVÁ, MAGNEZIOVÁ, BAHNO Z MRTVÉHO MOŘE, KOUPEL- BYLINNÁ, ZÁBALY - LYMFO, SKOŘICOVÝ, KOFEINOVÝ, REHABILITACE - MASÁŽE, PARAFÍN, SLATINA, RAŠELINA, TĚLOVÉ JEMNÉ MASÁŽE - OLIVA, ZELENÝ ČAJ, KAKAO, RAŠEL.EXTRAKT, KAMENNÝ OLEJ, VINNÝ OLEJ, HORKÉ KAMENY

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
LÉTO: Rekondiční pobyty zaměřené na seniory s programem: rehabilitační balíček, večírek, přednáška, výlet vláčkem, výlet do Polska Pěší túry a houbaření, cyklostezky, horské koloběžky, dětské hřiště s minigolfem- 100M,BAZÉN-400, Od pensionu je možné vydat se na mnohé z pěších túr, ať už po okolí Janských Lázní či do jiných měst např. Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn. V Janských Lázních je možno provozovat tyto sporty: * Nordicwalking * Paragliding * Jízda na čtyřkolce * Sjezd Černé hory na koloběžce * Lanové Centrum * Lukostřelba * Minigolf * Bazén * Výlety vláčkem. ZIMA: Skiareál Janské Lázně – Černá Hora nabízí 8-sedačkovou kabinovou lanovku, 4-sedačkovou lanovku s nočním lyžováním na sjezdovce Protež a novou 6 sedačkovou vyhřívanou lanovkutzv.BUBLINA-HOFMANKY,přejezd rolbou do Pece pod Sněžkou, dětské vleky ve vzdálenosti od 50-200 metrů od pensionu s nočním lyžováním. Dále 8 km zasněžovaných sjezdovek. Sáňkařskou dráhu v délce 3 500 metrů a 50 km upravovaných běžeckých tras. Lyžařské Školy: * Lyžařská škola K + K Ski School Janské Lázně * ETC Lyžařská škola Janské Lázně - Černá hora. Ve městě je dále dostupných mnoho půjčoven a servisů lyží. Lanové centrum s programy pro děti i dospělé - Lanový Baby park, který je určen dětem od 100 do 140 cm výšky. Děti jsou jištěny bezpečným samojistícím zařízením. Velký lanový park: Velký park (od 140 cm) je složen ze 40 překážek různé obtížnosti, z toho 4 lanovky, 1 skok a 3 vertikální žebříky. Průchod celého parku vám zabere 2-3 hodiny. V ZIMNÍ SEZÓNĚ 28.12.2012 – 16.4.2013 OTEVŘENA POUZE SPODNÍ ČÁST VELKÉHO LANOVÉHO PARKU. BABYPARK OTEVŘEN CELÝ. * Lanový park otevřen za příznivých podmínek, za světla i za tmy * Otevřeno od 13h do 18h úterý-sobota. Rehabilitační termální bazén: Bazén má asymetrický tvar, jeho vodní plocha je cca 230 m2, hloubka od 1,2 do 1,5m. Je zásobován termální vodou z léčivých pramenů Janova a Černého. Další součástí bazénu jsou různé vodní atrakce jako vodní clona, protiproud, masážní a perličková lůžka a dvě perličkové lázně, z nichž jedna má teplotu 32 °C. Dva další perličkové bazénky jsou pacientům k dispozici na venkovní terase.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz