TOPlist
České hory » Beskydy » Ubytování » Dolní Lomná » Horský dům Dolní Lomná

Horský dům Dolní Lomná

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Dolní Lomná
Adresa: 
Dolní Lomná 68
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 622 535, 736 251 772
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.facebook.com/apartmanyLomna
www.ceskehory.cz/apartmanylomna68
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 18 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Dolní Lomná - Armáda počasí Dolní Lomná - Armáda


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány jsou situovány v krásné přírodě Slezských Beskyd u Jestřábího potoku v Dolní Lomné. Oblast nabízí nepřeberné množství aktivit jako turistiku, houbaření, rekreaci, koupání či lyžování. Parkování je zajištěno na soukromém parkovišti.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Komfortní ubytování je hostům poskytováno ve 2x apartmánech, které jsou od sebe navzájem odděleny. K pronájmu preferujeme týdenní pobyty. • 1.patro: sociální zařízení (WC, koupelna s vanou), 2 ložnice a moderní kuchyňská linka se spotřebiči, balkón, venkovní terasa s grilem. Apartmán je pro 7 osob. • 2.patro: sociální zařízení (WC, koupelna se sprchovým... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Mnoho krásných domácích restaurací, ski areál Severka, ski areál Armáda, ski areál Mosty u Jablunkova, ski areál Bukovec, koupaliště Jablunkov, muzeum v Dolní Lomné, mnoho cyklostezek a spoustu dalších aktivit.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ivana Krausová
Informace poskytnul: Tomáš Krause
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz