PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Maršov » Horský apartmán Zlato

Horský apartmán Zlato

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Horní Maršov
Adresa: 
Promenáda 260, Horní Maršov
Web adresa:
www.ceskehory.cz/horskyapartmanzlato
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 605 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou

počasí Svoboda nad Úpou

Wi-Fi

Není možný

Velice pěkný, mezonetový, moderně vybavený horský apartmán 2+KK, včetně velké terasy, která je orientována na JZ. K apartmánu přísluší vlastní kryté garážové stání v suterénu budovy. Byt obsahuje předsíň, WC s umyvadlem, obývací pokoj + KK s výstupem přímo na terasu, ložnice, sprchový kout + WC.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Velice pěkný, mezonetový, moderně vybavený horský apartmán 2+KK o vel. podl. plochy 48m2, včetně velké terasy, která je orientována na JZ. K apartmánu přísluší vlastní kryté garážové stání 14,3m2 v suterénu budovy. Byt obsahuje předsíň, WC s umyvadlem, obývací pokoj + KK s výstupem přímo na velkou terasu, v patře, přístupném po dřevěném schodišti je ložnice, koupelna... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vybavení objektu: lednička 1 (70 l), mrazicí box 1 (10 l), mikrovlnná trouba, varná konvice, vysavač, klasický TV, satelit, rádio s cd přehrávačem, Internet wifi v ceně. Vaření: elektrická varná deska, 2 plotýnky. Vytápění: dálkový parovod ústřední (kotel v domě - obsl.pronajímatel). Ohřev vody: průtokový ohřívač. Kouření není povoleno. Exteriér: parkování otevřené... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Restaurace, obchod Horní Maršov 200m. Vlak Svoboda nad Úpou 4km, autobus Horní Maršov 300m. Les 200m, turistické stezky 100m, KRNAP 500m, hrad Aichelburg 3km, zámek Horní Maršov 500m, muzeum Trutnov 15km, krytý bazén Janské Lázně 5km, sauna Horní Maršov 100m, fitcentrum Pec pod Sněžkou 4km, hřiště Horní Maršov 400m, golf Mladé Buky 5km, bowling Svoboda nad Úpou 4km,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Roman Zlatohlávek
Informace poskytnul: Roman Zlatohlávek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz