Horský apartmán Zlato

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Velice pěkný, mezonetový, moderně vybavený horský apartmán 2+KK o vel. podl. plochy 48m2, včetně velké terasy, která je orientována na JZ. K apartmánu přísluší vlastní kryté garážové stání 14,3m2 v suterénu budovy. Byt obsahuje předsíň, WC s umyvadlem, obývací pokoj + KK s výstupem přímo na velkou terasu, v patře, přístupném po dřevěném schodišti je ložnice, koupelna se sprchou, umyvadlo a WC. Vytápění bytu horkovodem s výměníkem v domě a samostatnou regulací v apartmánu V domě je lyžárna/kolárna. Apartmán je umístěn v lesoparku s udržovanou zelení. Poloha v krásném klidném prostředí, na okraji obce, přičemž náměstí s obchody a službami je 200m. Velmi dobrý přístup celoročně, po udržované cestě. Lyžování v místě, areály v sousední Peci pod Sněžkou. Janských Lázních propojené skibusem, Velká Úpa, Malá Úpa, Horní Malá Úpa (Pomezní Boudy). V letní sezóně cyklotrasy v nejbližším okolí, golfové hřiště 18 jamek, bobová dráha v Mladých Bukách 5km.
Vybavení a služby
Vybavení objektu: lednička 1 (70 l), mrazicí box 1 (10 l), mikrovlnná trouba, varná konvice, vysavač, klasický TV, satelit, rádio s cd přehrávačem, Internet wifi v ceně. Vaření: elektrická varná deska, 2 plotýnky. Vytápění: dálkový parovod ústřední (kotel v domě - obsl.pronajímatel). Ohřev vody: průtokový ohřívač. Kouření není povoleno. Exteriér: parkování otevřené na pozemku (1 místo), garáž na pozemku (1 místo). Další vybavení: zahradní nábytek dřevěný, toustovač.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Restaurace, obchod Horní Maršov 200m. Vlak Svoboda nad Úpou 4km, autobus Horní Maršov 300m. Les 200m, turistické stezky 100m, KRNAP 500m, hrad Aichelburg 3km, zámek Horní Maršov 500m, muzeum Trutnov 15km, krytý bazén Janské Lázně 5km, sauna Horní Maršov 100m, fitcentrum Pec pod Sněžkou 4km, hřiště Horní Maršov 400m, golf Mladé Buky 5km, bowling Svoboda nad Úpou 4km, tenis Horní Maršov 300m, jízda na koni Mladé Buky 5km. Běžecké tratě 100m, svah pro děti 200m, lyžařský vlek 200m. Lyžařské středisko Černá hora - Jánské Lázně (kabinková lanovka, sedačková lanovka. Sjezdovka 5km) 4km. Další lyžařská střediska: Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Mala Úpa, Horní Malá Úpa (Pomezní Boudy - Pomezky), Horní Albeřice, Mladé Buky. Půjčovna sportovních potřeb Horní Maršov 300m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz