PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Mariánská » U rybníka-Aninka-Na sluníčku-Matfyz-Včelí dům

U rybníka-Aninka-Na sluníčku-Matfyz-Včelí dům

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Mariánská
Adresa: 
Marianská 61
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 833 244
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.horyakola.cz www.ceskehory.cz/chaty-marianska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 160 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

počasí Mariánská

Wi-Fi

Je možný

Mariánská se nachází 6km od Božího Daru v horském sedle od 850m.n.m. výšky. Uprostřed hlubokých lesů, horských luk, lyžařských středisek a tras. Klid, pohoda i aktivní dovolená. Odpočinek můžete znásobit pobytem ve Včelím domě praktickou apiterapií. Wellness i terapeutickou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nabízíme Vám jednoduché i komfortní ubytování v rekreační oblasti Mariánská, která se nachází v Krušných horách, nedaleko Božího Daru a lázeňského města Jáchymov. Do Mariánské je přímé sezóní autobusové spojení z Prahy, u objektů je dostatek místa pro parkování. Osada Mariánská je lázeňská oblast položená velice vhodně pro milovníky horských kol, bílých stop,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion U rybníka - 35 lůžek v osmi tří až pětilůžkových apartmánech – jedno a dvoupokojových. Apartmány pro 3-5 osob s vlastním WC a sprchou, internetem. Společenská místnost - jídelna, parkoviště, venkovní posezení, pískoviště, infrasauna, 2 apartmány bezbariérové. Možnost stravování přímo na chatě. ----- Apartmány Aninka - 19 lůžek + 2 přistýlky ve čtyřech... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Praktická apiterapie - wellness, kosmetika, terapie. Minitělocvična s ozvučením a videoprojekcí. Sjezdové lyžování - v místě vlek pro začátečníky. Ze hřebenu nad Mariánskou (cca 700m od objektů ) vede 5 sjezdových tratí se třemi vleky, umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Z návsi odjíždí skibus na Neklid a Klínovec. Pro děti vyžití při sáňkování a bobování na... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: PHOENIX GOLD a.s.
Informace poskytnul: Sentenský František
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz