U rybníka-Aninka-Na sluníčku-Matfyz-Včelí dům

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme Vám jednoduché i komfortní ubytování v rekreační oblasti Mariánská, která se nachází v Krušných horách, nedaleko Božího Daru a lázeňského města Jáchymov. Do Mariánské je přímé sezóní autobusové spojení z Prahy, u objektů je dostatek místa pro parkování. Osada Mariánská je lázeňská oblast položená velice vhodně pro milovníky horských kol, bílých stop, sjezdového lyžování či prostě jen pro toulky čistou horskou přírodou. Cyklisty i sběratele lesních plodů.
Vybavení a služby
Penzion U rybníka - 35 lůžek v osmi tří až pětilůžkových apartmánech – jedno a dvoupokojových. Apartmány pro 3-5 osob s vlastním WC a sprchou, internetem. Společenská místnost - jídelna, parkoviště, venkovní posezení, pískoviště, infrasauna, 2 apartmány bezbariérové. Možnost stravování přímo na chatě. ----- Apartmány Aninka - 19 lůžek + 2 přistýlky ve čtyřech tří až šestilůžkových apartmánech. Apartmány pro 3-5 osob s vlastním WC a sprchou, kuchyňkou, internetem a televizí, parkoviště, možnost garážování, venkovní posezení, pískoviště. --------- Možnost využití služeb Včelího domu - apiterapeutické procedury - wellness, kosmetika, terapie. Vše na čistě přírodním a velmi účinném základě. -------- Horská chata Na sluníčku - 62 lůžek ve čtrnácti dvou až desetilůžkových pokojích. Levné ubytování, studentského typu se společným sociálním zázemím, v pokojích pro 3-8 osob, společenská místnost - jídelna, TV, malá kuchyňka, internet, parkoviště, venkovní posezení, letní terasa, pískoviště, možnost garážování. Ping-pong, šipky. --------- Horská chata MATFYZ - poskytuje 41 lůžek s celoročním ubytováním. Pokoje s palandami. K dispozici jsou kuchyňky vybavené plynovým sporákem, lednicí, varnou konvicí, úschovnou potravin (špajz) a skříňkami na nádobí. Stravování je možné zajistit také na jiné chatě vzdálené 2 minuty chůze. ---------- Turistická ubytovna - Levné ubytování „studentského typu“ se společným sociálním zázemím ve společných pokojích. Společenská místnost – jídelna, kuchyňka se základním vybavením, parkoviště. Objekt propojen s restaurací – ping-pong, šipky, kulečník. ------------ K dispozici parkování u objektů, parkování i pro bus, motorky, bar, lyžárna, kolárna, mytí kol a hřiště.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Praktická apiterapie - wellness, kosmetika, terapie. Minitělocvična s ozvučením a videoprojekcí. Sjezdové lyžování - v místě vlek pro začátečníky. Ze hřebenu nad Mariánskou (cca 700m od objektů ) vede 5 sjezdových tratí se třemi vleky, umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Z návsi odjíždí skibus na Neklid a Klínovec. Pro děti vyžití při sáňkování a bobování na okolních loukách. Běžecké lyžování - přímo v místě zimní značené trasy, z místa snadno dosažitelné stopy Krušnohorské magistrály. Blízký biatlonový areál s upravenými okruhy. Turistika - od lehkých vycházek po loukách a lesích v nejbližším okolí až po náročnější tůry po hřebenech. Cykloturistika - výborné terény po označených cestách, nenáročné trasy po relativně plochém hřebeni trati Krušnohorské magistrály až po těžké trasy po úbočích hor. Specialitou je sjezdová trať pro horská kola i s lanovkou přímo z Klínovce. Koupání - v létě přímo v Mariánské v místním rybníku - hlavně pro děti a v okolních přírodních koupalištích (od 6km), na Božím Daru (7km), 10m krytý bazén v Potůčkách (20km) nebo Termál v Karlových Varech (25km). V létě i v zimě 2 kryté aquaparky i s termálními bazény v Německu (oba 50km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz