U rybníka-Aninka-Na sluníčku-Matfyz-Včelí dům

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme Vám jednoduché i komfortní ubytování v rekreační oblasti Mariánská, která se nachází v Krušných horách, nedaleko Božího Daru a lázeňského města Jáchymov. Do Mariánské je přímé sezóní autobusové spojení z Prahy, u objektů je dostatek místa pro parkování. Osada Mariánská je lázeňská oblast položená velice vhodně pro milovníky horských kol, bílých stop, sjezdového lyžování či prostě jen pro toulky čistou horskou přírodou. Cyklisty i sběratele lesních plodů.
Vybavení a služby
Penzion U rybníka - 35 lůžek v osmi tří až pětilůžkových apartmánech – jedno a dvoupokojových. Apartmány pro 3-5 osob s vlastním WC a sprchou, internetem. Společenská místnost - jídelna, parkoviště, venkovní posezení, pískoviště, infrasauna, 2 apartmány bezbariérové. Možnost stravování přímo na chatě. ----- Apartmány Aninka - 19 lůžek + 2 přistýlky ve čtyřech tří až šestilůžkových apartmánech. Apartmány pro 3-5 osob s vlastním WC a sprchou, kuchyňkou, internetem a televizí, parkoviště, možnost garážování, venkovní posezení, pískoviště. --------- Možnost využití služeb Včelího domu - apiterapeutické procedury - wellness, kosmetika, terapie. Vše na čistě přírodním a velmi účinném základě. -------- Horská chata Na sluníčku - 62 lůžek ve čtrnácti dvou až desetilůžkových pokojích. Levné ubytování, studentského typu se společným sociálním zázemím, v pokojích pro 3-8 osob, společenská místnost - jídelna, TV, malá kuchyňka, internet, parkoviště, venkovní posezení, letní terasa, pískoviště, možnost garážování. Ping-pong, šipky. --------- Horská chata MATFYZ - poskytuje 41 lůžek s celoročním ubytováním. Pokoje s palandami. K dispozici jsou kuchyňky vybavené plynovým sporákem, lednicí, varnou konvicí, úschovnou potravin (špajz) a skříňkami na nádobí. Stravování je možné zajistit také na jiné chatě vzdálené 2 minuty chůze. ---------- Turistická ubytovna - Levné ubytování „studentského typu“ se společným sociálním zázemím ve společných pokojích. Společenská místnost – jídelna, kuchyňka se základním vybavením, parkoviště. Objekt propojen s restaurací – ping-pong, šipky, kulečník. ------------ K dispozici parkování u objektů, parkování i pro bus, motorky, bar, lyžárna, kolárna, mytí kol a hřiště.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Praktická apiterapie - wellness, kosmetika, terapie. Minitělocvična s ozvučením a videoprojekcí. Sjezdové lyžování - v místě vlek pro začátečníky. Ze hřebenu nad Mariánskou (cca 700m od objektů ) vede 5 sjezdových tratí se třemi vleky, umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Z návsi odjíždí skibus na Neklid a Klínovec. Pro děti vyžití při sáňkování a bobování na okolních loukách. Běžecké lyžování - přímo v místě zimní značené trasy, z místa snadno dosažitelné stopy Krušnohorské magistrály. Blízký biatlonový areál s upravenými okruhy. Turistika - od lehkých vycházek po loukách a lesích v nejbližším okolí až po náročnější tůry po hřebenech. Cykloturistika - výborné terény po označených cestách, nenáročné trasy po relativně plochém hřebeni trati Krušnohorské magistrály až po těžké trasy po úbočích hor. Specialitou je sjezdová trať pro horská kola i s lanovkou přímo z Klínovce. Koupání - v létě přímo v Mariánské v místním rybníku - hlavně pro děti a v okolních přírodních koupalištích (od 6km), na Božím Daru (7km), 10m krytý bazén v Potůčkách (20km) nebo Termál v Karlových Varech (25km). V létě i v zimě 2 kryté aquaparky i s termálními bazény v Německu (oba 50km).
TOPlist