Poloha a dosažitelnost

Nabízíme Vám jednoduché i komfortní ubytování v rekreační oblasti Mariánská, která se nachází v Krušných horách, nedaleko nejvýše položené obce ČR Božího Daru a lázeňského města Jáchymov. Do Mariánské je přímé sezóní autobusové spojení z Prahy, u objektů je dostatek místa pro parkování. Osada Mariánská je lázeňská oblast položená velice vhodně pro milovníky horských kol, bílých stop, sjezdového lyžování či prostě jen pro toulky čistou horskou přírodou.

  Vybavení a služby

Horská chata U rybníka - 35 lůžek v osmi tří až pětilůžkových apartmánech – jedno a dvoupokojových.Apartmány pro 3-5-osob s vlastním WC a sprchou,internetem,společenská místnost-jídelna,parkoviště,venkovní posezení,pískoviště,možnost garážování, 2 apartmány bezbariérové. Horská chata Aninka - 9 lůžek + 2 přistýlky ve čtyřech tří až šestilůžkových bytech.Apartmány pro 3-5-osob s vlastním WC a sprchou,kuchyňkou,internetem a televizí,parkoviště,možnost garážování,venkovní posezení,pískoviště. Horská chata Na sluníčku- 66 lůžek ve čtrnácti dvou až desetilůžkových pokojích.Levné ubytování,,studentského typu se společným sociálním zázemím, v pokojích pro 3 - 8 osob,společenská místnost - jídelna,TV,malá kuchyňka,internet,parkoviště,venkovní posezení,letní terasa,pískoviště,možnost garážování. Horská chata MATFYZ- poskytuje 37 lůžek s celoročním ubytováním. Pokoje s palandami. K dispozici jsou kuchyňky vybavené plynovým sporákem, lednicí, varnou konvicí, úschovnou potravin (špajz) a skříňkami na nádobí. Stravování je možné zajistit také na jiné chatě vzdálené 2 minuty chůze. K dispozici parkování u objektů, parkovní i pro bus,motorky, sauna,společenský sál,dětský koutek,ping-pong,šipky, kulečník, trezor,bar,lyžárna,kolárna,mytí kol a hřiště. Turistická ubytovna Levné ubytování „studentského typu“ se společným sociálním zázemím ve společných pokojích. Společenská místnost – jídelna, kuchyňka se základním vybavením, parkoviště. Objekt propojen s restaurací – ping-pong, šipky, kulečník.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

NYNÍ NOVÉ-nová minitělocvična, možno použít i pro projekci Sjezdové lyžování - v místě vlek pro začátečníky.Ze hřebenu nad Mariánskou (cca 700m od objektů ) vede 5 sjezdových tratí se třemi vleky,umělým zasněžováním a večerním lyžováním.Z návsi odjíždí skibus na Neklid a Klínovec.Pro děti vyžití při sáňkování a bobování na okolních loukách.Běžecké lyžování - z místa snadno dosažitelné stopy Krušnohorské magistrály.Blízký biatlonový areál s upravenými okruhy.Turistika - od lehkých vycházek po loukách a lesích v nejbližším okolí až po náročnější tůry po hřebenech. Cykloturistika - výborné terény po označených cestách, nenáročné trasy po relativně plochém hřebeni trati Krušnohorské magistrály až po těžké trasy po úbočích hor.Specialitou je sjezdová trať pro horská kola i s lanovkou přímo z Klínovce.Koupání - v létě přímo v Mariánské v místním rybníku - hlavně pro děti a v okolních přírodních koupalištích (od 6 km),v zimě malý krytý bazén přímo v objektu,na Božím Daru (7 km),10 m krytý bazén v Potůčkách (20 km) nebo Termál v Karlových Varech (25 km). V létě i v zimě 2 kryté aquaparky i s termálními bazény v Německu (oba 50 km).

Zpět


TOPlist
  Horské chaty U rybníka-Aninka-Na sluníčku-Matfyz
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horské chaty U rybníka-Aninka-Na sluníčku-Matfyz
Ceník ubytování a stravování