PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Mariánská » Horská chata XL

Horská chata XL

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Mariánská
Adresa: 
Kapitána Jaroše ev. č. 40, Mariánská, 362 51 Jáchymov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 940 377
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.inkuc.net www.ceskehory.cz/inkuc
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 841 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec

počasí Mariánská

Celoroční ubytování apartmánového typu ve 2 a 4 lůžkových pokojích s kapacitou 20 lůžek. Vybavené kuchyně pro vlastní vaření. Spol.místnost. Parkoviště u objektu. Půjčovna her a sportovních potřeb. Lezecká stěna. Organizování a pořádání sportovních soutěží, her, kurzů a programů. Speciální nabídky.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chata se nachází v klidném prostředí obce Mariánská. Je vzdálena 4km od Jáchymova, 7km od Božího Daru, 11km od Klínovce a 28km od Karlových Varů. Jsme k dosažení pěšky, na kole, autem či busem. Spojení autem: 1.K.Vary - Ostrov - Jáchymov - Nové Město - Mariánská. 2.K.Vary - Ostrov - Jáchymov - Abertamská křižovatka - Mariánská. 3.K.Vary - Ostrov -... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Horská chata apartmánového typu. Celoroční provoz. 2 a 4 lůžkové pokoje,kapacita 20 lůžek. Vybavené kuchyně pro vlastní vaření. Možnost zajištění snídaní, polopenze a plné penze. Společenská místnost s kuchyní, TV a SAT. Vytápění elektrické akumulační. Úschovna lyží, kol a kočárků. Elektrické sušáky na obuv a oděvy. Možnost vyprání oděvů. Parkování u objektu pro... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařské sjezdové tratě (Nové Město 1km, Boží Dar 7km, Klínovec 11km). Lyžařské běžecké tratě (v místě, běžecký areál Eduard 4km, Krušnohorská magistrála 5km). Turistika na sněžnicích (v místě, možno zapůjčit). Bruslení (v místě na rybníku, krytý stadion v Ostrově 13km). Turistické a cyklistické stezky (v místě). Sběr a konzervace lesních plodů (v místě). Koupání (v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ing. Roman Kubišta
Informace poskytnul: Ing. Roman Kubišta
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz