Horská chata Vitiška

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Cínovec
Adresa: 
Horská chata Vitiška, Cínovec, PSČ 417 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-728 541 326
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vitiska.cz www.ceskehory.cz/vitiska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 28 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 820 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bouřňák počasí Bouřňák

Je možný

Chata na úbočí Pramenáče (910m n.m.). Kapacita ubytování 28 míst v 2,3,5,6-ti lůžkových pokojích. Možnost ubytování se psem. Kapacita restaurace 45 míst. V blízkém okolí 6 vleků včetně lyžařských svahů pro začátečníky a náročné. Východisko běžkařských a cykloturistických tras.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata je položena na vrcholu hřebenu s pohledem do údolí směrem na Duchcov a okolí. 6km západně od Cínovce a 3km východně od Nového Města a 2km nad Mikulovem. Chata leží zhruba 3km od německé hranice, přechod Cínovec, Moldava. Autobusová doprava jezdí denně Praha - Moldava, zastávka Mikulov rozcestí Vitiška nebo vlakem Most - Moldava zastávka Nové Město. Autem Teplice... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dvou až šesti lůžkové pokoje s toaletami a sprchami na patře. Restaurace, kulturní místnost, možnost pořádání oslav, svateb a školení. Ideální pro rodinné pobyty. Připojení internetu. Možnost ubytování se psem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chata se nachází v rekreační oblasti Bouřňák. V blízkém okolí 6 vleků včetně lyžařských svahů pro začátečníky a náročné. Východisko běžkařských a cykloturistických tras (těsně u chaty je Krušnohorská magistrála). Ideální podmínky pro zimní i letní rekreaci. Houbaření, borůvky, výlety do Cínovce, Německa, Teplic. V létě možnost koupání na Cínovci ve vodě z rašelinišť.

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ing.Vratislav Vojtek
Informace poskytnul: Ing.Vratislav Vojtek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz