Horská chata Vitiška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata je položena na vrcholu hřebenu s pohledem do údolí směrem na Duchcov a okolí. 6km západně od Cínovce a 3km východně od Nového Města a 2km nad Mikulovem. Chata leží zhruba 3km od německé hranice, přechod Cínovec, Moldava. Autobusová doprava jezdí denně Praha - Moldava, zastávka Mikulov rozcestí Vitiška nebo vlakem Most - Moldava zastávka Nové Město. Autem Teplice - Hrob - Mikulov - Vitiška nebo Teplice - Cínovec - Vitiška.
Vybavení a služby
Dvou až šesti lůžkové pokoje s toaletami a sprchami na patře. Restaurace, kulturní místnost, možnost pořádání oslav, svateb a školení. Ideální pro rodinné pobyty. Připojení internetu. Možnost ubytování se psem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Chata se nachází v rekreační oblasti Bouřňák. V blízkém okolí 6 vleků včetně lyžařských svahů pro začátečníky a náročné. Východisko běžkařských a cykloturistických tras (těsně u chaty je Krušnohorská magistrála). Ideální podmínky pro zimní i letní rekreaci. Houbaření, borůvky, výlety do Cínovce, Německa, Teplic. V létě možnost koupání na Cínovci ve vodě z rašelinišť.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz