Horská chata U slunce

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Horní Polubný
Adresa: 
Horní Polubný 608
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 777 231 401
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatauslunce.cz
www.ceskehory.cz/uslunce
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Horská chata nacházející se v obci Horní Polubný u Kořenova, v krásném prostředí Jizerských hor. Blízké i vzdálenější okolí skýtá mnoho možností k turistice pěší i cyklistické, v zimě výborné podmínky pro bežkaře i sjezdové lyžování.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v obci Horní Polubný, nedaleko lyžařského vleku, cca 200 m od hlavní silnice. Pro dopravu lze využít auto, bus i vlak. Autobusová zastávka cca 1100m, nádraží cca 500m. ezplatné parkoviště je umístěno u silnice. V létě možno zajet až k chalupě. Podrobnějsí info pro cestu na telefonu +420 777 231 401 .

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt byl původně brusírnou skla, leží na horském potoce. Nabízí ubytování ve 2, 3, 4 a 6-ti lůžkových pokojích, společenskou místnost s krbem. Sociální zařízení je společné. Další informace na http://sweb.cz/uslunce , emailu nebo telefonicky.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolí skýtá možnosti turistiky po značených stezkách například do Kořenova, Harrachova, k říčce Mumlavě s vodopády nebo na nedalekou rozhlednu Štepánka. V zimě je možno využít vyznačených a udržovaných běžkařských stop. Pro sjezdové lyžovaní můžeme doporučit vlek vedle chalupy nebo některé ze skicenter, např. Černá Říčka, Harrachov, Paseky či Tanvaldský Špičák.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Michal Kulíšek
Informace poskytnul: Michal Kulíšek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz