Horská chata U slunce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v obci Horní Polubný, nedaleko lyžařského vleku, cca 200 m od hlavní silnice. Pro dopravu lze využít auto, bus i vlak. Autobusová zastávka cca 1100m, nádraží cca 500m. ezplatné parkoviště je umístěno u silnice. V létě možno zajet až k chalupě. Podrobnějsí info pro cestu na telefonu +420 777 231 401 .
Vybavení a služby
Objekt byl původně brusírnou skla, leží na horském potoce. Nabízí ubytování ve 2, 3, 4 a 6-ti lůžkových pokojích, společenskou místnost s krbem. Sociální zařízení je společné. Další informace na http://sweb.cz/uslunce , emailu nebo telefonicky.
Rekreace a služby v okolí
Okolí skýtá možnosti turistiky po značených stezkách například do Kořenova, Harrachova, k říčce Mumlavě s vodopády nebo na nedalekou rozhlednu Štepánka. V zimě je možno využít vyznačených a udržovaných běžkařských stop. Pro sjezdové lyžovaní můžeme doporučit vlek vedle chalupy nebo některé ze skicenter, např. Černá Říčka, Harrachov, Paseky či Tanvaldský Špičák. Všechny nabízejí ideální podmínky pro sjezdové lyžování, snowboarding. A to jak pro zkušené, tak pro úplné začátečníky.
TOPlist