České hory » Krkonoše » Ubytování » Malá Úpa » Horská chalupa U Beranů

Horská chalupa U Beranů

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Dolní Malá Úpa
Adresa: 
Chalupa U Beranů, 542 27 Dolní Malá Úpa 58
Telefon: 
zobrazit telefony
+420- 724 154 094
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatauberanu.cz www.ceskehory.cz/uberanu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 11 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa počasí Malá Úpa

Wi-Fi

Po domluvě

Klimatizace

Sauna

Krkonošská roubená bouda, ideální podmínky pro relaxaci v přírodě pro skupinu přátel nebo pro 2 rodiny s dětmi. 2x APARTMÁN 2+KK (ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna). Na louce u chalupy prostor pro relaxaci i na hry, sjezdovky v dostupné vzdálenosti. Klidné rodinné prostředí.

Silvestr 2020 / 2021

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2020
Přivítejte příchod Nového roku 2021 v objektu Horská chalupa U Beranů

Last Minute

Termín: 19.9.2020 - 25.9.2020
   • 1x 4-lůžkový apartmán 1400,- /apartmán/noc
   • 1x 5-lůžkový apartmán 1500,- /apartmán/noc
Poznámka: Nabízíme uvolněný pobyt. Přijeďte si odpočinout do klidného údolí Krkonoš. Ideální pobyt v rodinné chaloupce uprostřed louky a přírody pro rodinu a nebo přátelé.
Přijďte pobejt

Obsazené termíny

25.9.2020 - 28.9.2020

27.12.2020 - 2.1.2021

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v obci Dolní Malá Úpa a téměř přiléhá k nefrekventované asfaltové komunikaci, v zimě sjízdné pouze sněhovými vozidly. Chata disponuje v letním období vlastním parkovištěm o kapacitě 5 vozidel. V zimním období je možné parkovat na střeženém parkovišti Spálený Mlýn, odkud Vám dopraví sněžné vozidlo zavazadla k chatě.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Klasická "Krkonošská roubenka". Rodinné prostředí. 2x APARTMÁN 2+KK - ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem (mikrovlnka, rychlovarná konvice, lednice, plyn.sporák nebo vařič, nádobí), BTV, koupelna a WC). PRO 2-6 OSOB. Možnost zapůjčení: postýlky, jídelní stoličky, nočníčku, vaničky, hračky pro děti. V letním období vlastní parkoviště u objektu pro 5... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařský areál U Kostela vzdálen 1,3km od chalupy, vleky 1000m, 600m, 400m, dětský provázkový 20m, dostupný zdarma skibusem (kamera aktuálně, denně). Areál na Pomezních boudách - Lesní hřeben. Lyžařská škola i půjčovna lyží v areálu. Bowling - Malá Úpa, Pec pod Sněžkou. Sauna, Whirpool, sportovní hala na Pomezních boudách. Lanovka na Sněžku, Černou horu. Spousta... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Paříková Lenka
Informace poskytnul: Paříková Lenka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz