Horská chalupa U Beranů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v obci Dolní Malá Úpa a téměř přiléhá k nefrekventované asfaltové komunikaci, v zimě sjízdné pouze sněhovými vozidly. Chata disponuje v letním období vlastním parkovištěm o kapacitě 5 vozidel. V zimním období je možné parkovat na střeženém parkovišti Spálený Mlýn, odkud Vám dopraví ski taxi zavazadla k chatě.
Vybavení a služby
Klasická "Krkonošská roubenka". 2 x APARTMÁN 2+KK ( ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem,( mikrovlnka, rychlovarná konev,lednice,plyn. sporák, nádobí ) BTV, koupelnou a WC)PRO 2 - 6 OSOB. Možnost zapůjčení: postýlky, jídelní stoličky, nočníčky, vaničky, hračky pro nejmenší dětičky. V letním období vlastní parkoviště u objektu pro 5 vozidel. Dětská prolézačka se skluzavkou,pískoviště, houpačky, trampolína, bazén se solárním ohřevem. Ohniště na opékání, gril. Venkovní posezení s výhledem do zeleně a na Černou horu. V zimním období parkování na hlídaném parkovišti, dovoz věcí sněžným vozidlem v době příjezdu neděle ve 14 hod a odjezdu neděle v 9 hod. Zajišťujeme i dovoz osob na sjezdovky( mimo skibus - za poplatek) U chalupy velká louka na sáňkování , bobování a stavění sněhuláků. Pro naše hosty nabízíme pro zpestření pobytu připravený apartmán dle Vašeho přání (např. Romantický víkend, vánoční výzdoba, narozeninovou výzdobu atp.) Po předchozí domluvě. Můžeme vystavit i dárkový certifikát.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Osvětlený vlek Sára s nočním lyžováním (200m) cca 300m od objektu. Lyžařský areál U Kostela vzdálen 1,3km od chalupy, vleky 1000m, 600m, 400m, dětský provázkový 20m, dostupný zdarma skibusem (kamera aktuálně,denně). Areál na Pomezních boudách- Lesní hřeben. Lyžařská škola i půjčovna lyží v areálu. Bowling - Malá Úpa, Pec pod Sněžkou. Sauna,Whirp., sportovní hala na Pomezních boudách. Lanovka na Sněžku, Černou horu. Spousta pěších výletů vhodných i s kočárkem, některé jen s nosítkem."Pohádková stezka" Malou Úpou. Rádi Vám poradíme kam na výlety.
TOPlist