PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Velká Úpa » Horská chata Slunce

Horská chata Slunce

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
542 22 Velká Úpa 96
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 218 092, +420 773 626 064
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.horska-chata-slunce.cz www.ceskehory.cz/slunce
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 32 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Velká Úpa - Portášky

počasí Velká Úpa

Je možný

Chata s překrásným výhledem do údolí V. Úpy na slunné jižní stráni v nadmořské výšce 900m. Blízko sjezdovek různé obtížnosti a běžeckých tratí, ideální pro pěší i cykloturistiku. Nabízíme ubytování s možností vlastního vaření v plně vybavené kuchyni, pro skupiny možnost pronájmu celé chaty. Sauna.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází na jižní stráni Prostřední Výsluní v nadmořské výšce 900m. V letním období lze zdarma parkovat přímo u chaty, v zimním období na placených hlídaných parkovištích ve Velké Úpě, možnost přepravy zavazadel sněžným skútrem nebo čtyřkolkou s pásy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hostům je k dispozici společenská místnost (jídelna) s krbem, samostatná klubovna, uzamykatelná lyžárna (úschovna kol), sauna s terasou a ochlazovacím bazénkem, v létě vyhlídková terasa, zastřešená pergola a letní kuchyň s prostorným krbem a možností grilování. V případě skupinových pobytů jsme schopni zabezpečit naprosté soukromí bez přítomnosti dalších rekreantů na... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zima: Sjezdovky Lyžařského areálu Skiport Velká Úpa - cca 300 m od chaty s dojezdem na lyžích k chatě v obou směrech: 1500m dlouhá nová třísedačková lanovka, 5 lyžařských vleků pro zdatné lyžaře i začátečníky, večerní lyžování, umělé zasněžování, od sezóny 2012-2013 součástí SKI Resortu Černá Hora-Pec: 7 lanovek, 33 lyžařských vleků na společný skipas, přes 40 km... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Věra Fialová
Informace poskytnul: Ing. Věra Fialová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz