TOPlist

Horská chata Slunce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází na jižní stráni Prostřední Výsluní v nadmořské výšce 900m. V letním období lze zdarma parkovat přímo u chaty, v zimním období na placených hlídaných parkovištích ve Velké Úpě, možnost přepravy zavazadel sněžným skútrem nebo čtyřkolkou s pásy.
Vybavení a služby
Hostům je k dispozici společenská místnost (jídelna) s krbem, samostatná klubovna, uzamykatelná lyžárna (úschovna kol), sauna s terasou a ochlazovacím bazénkem, v létě vyhlídková terasa a letní kuchyň s prostorným krbem a možností grilování. V případě skupinových pobytů jsme schopni zabezpečit naprosté soukromí bez přítomnosti dalších rekreantů na chatě. Stravování: pro vlastní vaření poskytujeme kompletně vybavenou a nově zrekonstruovanou kuchyň: 2 kombinované sporáky s troubou, 2 mikrovlnné trouby, 2 ledničky, myčka, varné konvice, pípa na 2 sudy s chlazením, dostatek nádobí na vaření i servírování. V prostorné spižírně s pultovým mrazákem lze v chladu uložit potraviny do rozměrných regálů, k dispozici rovněž uzavíratelné boxy na potraviny. Široká nabídka rychlého občerstvení a cenově přijatelného stravování v blízkém okolí. Zdravý horský vzduch, vynikající podmínky pro lyžování a romantiku typické horské chalupy s teplem a vůní hořících polen v krbu ocení zejména milovníci hor a skupiny, které upřednostňují nerušenou dovolenou před komfortem a chtějí si sami vařit. Možnost pronájmu celé ubytovací kapacity za zvýhodněných podmínek.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Zima: Sjezdovky Lyžařského areálu Skiport Velká Úpa - cca 300 m od chaty s dojezdem na lyžích k chatě v obou směrech: 1500m dlouhá nová třísedačková lanovka, 5 lyžařských vleků pro zdatné lyžaře i začátečníky, večerní lyžování, umělé zasněžování, od sezóny 2012-2013 součástí SKI Resortu Černá Hora-Pec: 7 lanovek, 33 lyžařských vleků na společný skipas, přes 40 km sjezdových tratí, přeprava skibusem. Nedaleko je také Ski areál Pěnkavčí vrch. Snowpark, půjčovny lyží a lyžařská škola (lyže, snowboard) v okolí. Další možnosti večerního lyžování: sjezdovka Javor v Peci pod Sněžkou, sjezdovka v Mladých Bukách 8km. Možnost kratších výletů i hřebenových túr na běžkách, upravované běžecké tratě: okruhy kolem Pěnkavčího vrchu, Červeného vrchu a další v areálu Černá hora, Malá Úpa. Bowling a relaxcentrum přímo ve Velké Úpě, sportcentrum v Peci pod Sněžkou: bazén, squash, ricochet, vířivá vana. Nově otevřený Relaxpark Pec pod Sněžkou: horská bobová dráha, skluzavky, trampolíny, jízda na kladce, lanový park. Léto: Ráj milovníků hub a lesních plodů , příjemné večerní posezení s možností grilování na vyhlídkové terase před chatou. Ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku, možnost hřebenových túr i méně náročných výletů do východních i západních Krkonoš (vrchol Sněžky 6km). Bowling, půjčovna horských kol ve Velké Úpě, sportcentrum v Peci pod Sněžkou: bazén, ricochet, squash, vířivá vana. Nově otevřená Herní krajina Pecka, Relaxpark Pec pod Sněžkou: horská bobová dráha, skluzavky, trampolíny, jízda na kladce, lanový park. Možnosti koupání v přírodě: lesní plovárna Mladé Buky, letní koupaliště Dolce u Trutnova.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz