České hory » Krušné hory » Ubytování » Pernink » Horská chata Pernink - Nejdecká

Horská chata Pernink - Nejdecká

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Pernink
Adresa: 
Nejdecká 357, 362 36 Pernink
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 719 462
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata-nejdecka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Pernink počasí Pernink

Wi-Fi

Po domluvě

Chata leží v klidné okrajové části obce Pernink v Krušných horách v nadm.výšce 850m a je vhodná pro rodinnou a skupinovou rekreaci. V zimě oceníte její výhodnou polohu přímo ve Skiareálu Pod nádražím s lyžařskou školou a půjčovnou. Nástupní trasa běžecké Krušnohorské magistrály nedaleko.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chata leží na okraji obce přímo v lyžařském Areálu pod nádražím.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata má dva samostatné vchody: • 1.vchod - přízemí: 2-lůžkové studio, kuchyňka, koupelna s vanou, sam. WC, TV. 1.patro: 4-lůžkové studio(2 ložnice), přistýlka 1,5 pohovka, koupelna s vanou, sam.WC, TV. • 2.vchod: apartmán - 9 lůžek, 1 přistýlka. Přízemí: 2-lůžkový pokoj, kuchyňka, sam.WC. 1.patro: 2x 2-lůžkový pokoj... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci můžete využít dva Skiareály-Pod nádražím a Velflik s lyžařskými školami a půjčovnami. Skiareál Plešivec (5 km), Klínovec (12 km), nebo Fichtelberg (14 km) uspokojí i nejnáročnější lyžaře. Velmi dobré podmínky pro běžecké lyžování( v obci nástupní trasy Krušnohorské magistrály s cca 70 km upravovaných běžeckých tratí, 2 km dlouhý osvětlený běžecký okruh-50 m od... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jiří Drahota
Informace poskytnul: Jiří Drahota
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz