Poloha a dosažitelnost

Horská chata leží na okraji obce přímo v lyžařském Areálu pod nádražím. Aktuálně výborné podmínky pro sjezdové a běžecké lyžévání.

  Vybavení a služby

Chata má dva samostatné vchody: 1.vhod-přízemí: 2-lůžkové studio/přistýlka/, vybavená kuchyňka, koupelna s vanou, sam. WC, TV. 1.patro: 4-lůžkové studio (možná 2x přistýlka), koupelna s vanou, sam.WC, TV. Druhý vchod: apartmán(9 míst, s přistýlkou až 11). Přízemí: 2-lůžkový pokoj,vybavená kuchyňka, umyvadlo,sam. WC. 1.patro: 2x 2 lůžkový pokoj(možná 2x přistýlka), 3 lůžkový pokoj, koupelna s vanou, sam.WC, TV. Možnost vlastního vaření. Místo pro uložení lyží a cyklistického materiálu. Parkoviště na pozemku u chaty.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Vhodné podmínky pro rodinnou a skupinovou rekreaci(kapacita až 20 lůžek s přistýlkami). Příjemné posezení na upravené zahradě s malým jezírkem, protékajícím potokem a grilem. Prostředí chaty na kraji lesa vás přímo vybízí k pěší turistice, návštěvě několika rozhleden v okolí, naučných stezek, historických a přírodních krás a umožní vám poznat náš kraj. Nově upravené cyklotrasy s lesními terény uspokojí i nejnáročnější sportovce. V zimě oceníte polohu přímo u lyž. areálu se čtyřmi vleky a terény vhodnými pro děti. Nový Skiareál Plešivec vám připraví krásný zážitek - tři 4-sedačkové vleky, 10 km sjezdových tratí s plným servisem - 6 km od chaty. Velmi dobré podmínky pro běžecké lyžování( v obci nástupní trasy Krušnohorské magistrály s cca 70 km upravovaných běžeckých tratí, 2 km dlouhý osvětlený běžecký okruh-50 m od chaty). Relaxace v krytém bazénu v Potůčkách(sauna, Whirlpool) 8 km daleko,v aquaparku v Jáchymově, nebo nedalekém německém Steinbachu. Lázeňské město Karlovy Vary je 22 km daleko. Zpestření vašich výletů sběrem borůvek, brusinek a hub. Možnost zprostředkování rekreačního rybolovu a jízdy na koni.

Zpět


TOPlist
  Horská chata Pernink - Nejdecká
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata Pernink - Nejdecká
Ceník ubytování a stravování