Horská chata Pernink - Nejdecká

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata leží na okraji obce přímo v lyžařském Areálu pod nádražím.
Vybavení a služby
Chata má dva samostatné vchody: • 1.vchod - přízemí: 2-lůžkové studio, kuchyňka, koupelna s vanou, sam. WC, TV. 1.patro: 4-lůžkové studio(2 ložnice), přistýlka 1,5 pohovka, koupelna s vanou, sam.WC, TV. • 2.vchod: apartmán - 9 lůžek, 1 přistýlka. Přízemí: 2-lůžkový pokoj, kuchyňka, sam.WC. 1.patro: 2x 2-lůžkový pokoj (1x přistýlka), 3-lůžkový pokoj, koupelna s vanou, sam.WC, TV. Místo pro uložení lyží. Parkoviště na pozemku u chaty.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci můžete využít dva Skiareály-Pod nádražím a Velflik s lyžařskými školami a půjčovnami. Skiareál Plešivec (5 km), Klínovec (12 km), nebo Fichtelberg (14 km) uspokojí i nejnáročnější lyžaře. Velmi dobré podmínky pro běžecké lyžování( v obci nástupní trasy Krušnohorské magistrály s cca 70 km upravovaných běžeckých tratí, 2 km dlouhý osvětlený běžecký okruh-50 m od chaty). Relaxace v aquaparku Agricola v Jáchymově. Lázeňské město Karlovy Vary je 22 km daleko.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz