PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Štěpanice » Horská chata - Penzion Pohlednička

Horská chata - Penzion Pohlednička

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Benecko, Horní Štěpanice
Adresa: 
Benecko - Horní Štěpanice 41
Web adresa:
www.ceskehory.cz/pohlednicka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 48 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Benecko

Benecko hlásí 10 - 30 cm sněhu, Typ sněhu: mokrý

Wi-Fi

Po domluvě

Sauna

Venkovní bazén

Nabízí pobyty na Benecku v Krkonoších pro rodiny, skupiny či školy. Ubytování je zajištěno ve 2-4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 48 lůžek. Restaurace, herna, kulečník, st.fotbálek a další. Vlastní vlek.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion POHLEDNIČKA se pyšní nádherným výhledem na Krkonoše, Jizerské hory a Český ráj. Nalézá se v krásné krkonošské přírodě, asi 1km od obce Benecko ve výšce 750m n.m. v Horních Štěpanicích. Vzhledem k poloze a vybavení je vhodný jak pro letní, tak i zimní rekreaci a to nejen pro rodiny s dětmi, ale i různé sportovní týmy či školní lyžařské výcviky a školy v přírodě.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozici jsou 2-4 lůžkové pokoje s celkovou kapacitou 48 (51) lůžek. Část pokojů je vybavena sociálním zařízením. Zbylé využívají sociální zařízení na patrech. Stravování nabízíme (je možné) formou plné penze nebo polopenze. Samozřejmostí je i dobře vybavený bar. Pro skupiny, firmy, školy a sportovní oddíly připravíme stravování i program na míru. Pečení kýty či... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Náročnější lyžaři mohou využít nedalekých sjezdovek v Herlíkovicích a Medvědíně. V létě můžete parkovat přímo u penzionu, v zimně na parkovišti 100m nad penzionem. Doprava zavazadel do penzionu pro lyžařské výcviky po dohodě zajišťujeme z centrálního parkoviště na Benecku. Vzhledem k poloze penzionu se nabízí široká škála výletů do Špindlerova Mlýna, Vrchlabí,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: FALL TOURS s.r.o.
Informace poskytnul: Jiří Schenider
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz